Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki tényleg egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki tényleg egyedül van, és még oly divatos szex kapcsolata sincs?!

Figyelt kérdés

Én fel merem vállalni. 22 éves férfi vagyok. 2 hónapja szakított velem a barátnőm. Azóta egyetlen egy éjszakás kalandom volt, de soha többet.

Nincs szeretőm, nincsenek olyan lányok az életembe akiket csak felhívok, hogy te mikor lehetne menni?!...

De rengetegen élnek manapság ilyenbe.

Mire jó ez?! önbizalom növelés? meg vágyaink kiélése?!

Az én kalandom annyit jelentett, hogy átmenetileg jobb lett, pár napig. de ennyi. De utána megint ugyan azt az ürességet éreztem mint előtte.


Nekem nincsenek ismerőseim, meg csaj barátaim akikre támaszkodhatnék, nincs testvérem, egyedül pár haverom van, de őket sem terhelhetem mindig a problémáimmal.

Hihetetlenül hiányzik egy komoly kapcsolat az életemből, de akár egy olyasvalaki is, aki csak meghallgat, megölel, és fontos barátként tekint rám...:/



2013. szept. 26. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most mit rinyálsz? 2 hónap nem a világ. Mit kell ezen "felvállalni"?

Mellesleg te magad is elismered, hogy pár napig jó egy dugás után, tehát ha 2-3 naponta dugsz egyet, akkor jó lesz. Erről van szó.

2013. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2 hónap és ezért vagy úgy oda? Akkor én mit mondjak nekem 6 éve nincs normális párkapcsolatom... 33F
2013. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

de nemvilágos amit írtam?!

marhára nem erre vágyok hogy itt hetente más dugjak...nem mellesleg leírtam ,hogy nincs nagy ismerősi köröm, és nem annyi, ohgy elmegyek egy buliba, mindenki ismer, és bármelyik csajt ágyba vihetem...

2013. szept. 26. 08:23
 4/16 A kérdező kommentje:
azért vagyok "úgy" oda, mert manapság már mindenki szexkapcsolatokban keresi a boldogságot, miközben nyilvánvaló, hogy nem találja meg!
2013. szept. 26. 08:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Én, de nem azért, mert nem szeretnék, hanem mert olyan ronda vagyok, h egy lánynak sincs gusztusa hozzám.
2013. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Én utálok érzelmek nélkül összefeküdni valakivel. Ezért nem is teszem. Volt már olyan, hogy csak szex volt, de az azért jött úgy össze, mert számomra megvolt a szikra, és tetszett a fiú, és szerettem is volna tőle komolyabbat, és reméltem, hogy lesz valami, de nem lett... De ilyen is ritkán volt. Legutóbbi lassan 1 éve.

L/20

2013. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi a problémád a szexkapcsolatokkal. Megpróbáltad, nem vált be, hát nem csinálod. Ettől még miért tartod felháborítónak, ha valakinek ez működik?


Nekem van egy cimborám, aki ha éppen facér, vannak ilyen "haverjai", akiket felhív. Ezek a csajok amúgy is jó ismerősei, nem egyikkel-másikkal kapcsolatban is volt valamikor régen. Ha nekik is van kedvük, akkor lefekszenek. Ennek semmi köze az önbizalomhoz, szimplán a fizikai vágyak megéléséről.

2013. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hmmm értem.


ugy érzem, hogy nem segített a dolog ez igaz, és másoknak sem mint írják is itt.


Viszont tulajdonképp, akkor egy lány, ha iylen szexkapcsoaltban van, akkor nemszívesen ismerkedik, hiszen tudja, hogy ugyis van neki valaki "arra" szóval kvázi lesz*rja a közeledőket felé....vagy ez nem így van?!

2013. szept. 26. 10:05
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül, illetve ez máson múlik. Egy szexkapcsolat sokkal biztonságosabb és mélyebb, mint egy egyéjszakás kaland, mert az ilyen kapcsolatban alapvetően ismerik egymást a felek, jól működnek együtt, adott a bizalom, de kapcsolatot mégsem szeretnének egymással.


Van, aki azért él ilyen kapcsolatban, mert nem vágyik párkapcsolatra, de az erotikára és a romantikára szüksége van. Ennek megfelelően kötöttségek nélkül időnként összejönnek a felek és 'randiznak' egyet.


Van, aki viszont 'ló helyett a szamár is jó' alapon létesít szexkapcsolatot, és igenis nyitott a közeledésre, addig meg kihúzza azzal, ami van. Ők ismerkednek ettől függetlenül, és ha megismernek valakit, aki megfogja őket, akkor felmondják a szexkapcsolatot, és esetleg felújítják, ha a párkapcsolat nem jönne össze.

2013. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, de azért nem minden lány szarja le a hozzá közeledőket, pl. hallottam már olyanokról, akik így csinalják, de ha kiakad vlmi kapcsolat, akk már normálisak, és akk más sem jár hozzájuk. :)
2013. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!