Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki tényleg egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki tényleg egyedül van, és még oly divatos szex kapcsolata sincs?!

Figyelt kérdés

Én fel merem vállalni. 22 éves férfi vagyok. 2 hónapja szakított velem a barátnőm. Azóta egyetlen egy éjszakás kalandom volt, de soha többet.

Nincs szeretőm, nincsenek olyan lányok az életembe akiket csak felhívok, hogy te mikor lehetne menni?!...

De rengetegen élnek manapság ilyenbe.

Mire jó ez?! önbizalom növelés? meg vágyaink kiélése?!

Az én kalandom annyit jelentett, hogy átmenetileg jobb lett, pár napig. de ennyi. De utána megint ugyan azt az ürességet éreztem mint előtte.


Nekem nincsenek ismerőseim, meg csaj barátaim akikre támaszkodhatnék, nincs testvérem, egyedül pár haverom van, de őket sem terhelhetem mindig a problémáimmal.

Hihetetlenül hiányzik egy komoly kapcsolat az életemből, de akár egy olyasvalaki is, aki csak meghallgat, megölel, és fontos barátként tekint rám...:/



2013. szept. 26. 07:49
1 2
 11/16 LeftBehind ***** válasza:
2 hónap....2 szájbavert hónap és már itt játszod a hattyú halálát? Én 20 vagyok és még soha nem volt senkim -ejtsd:SENKIM! Szóval bocs,de valahogy nem égette át a szívemet a szimpátia.
2013. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkinek!


utsó:

Hidd el, hogy NEM akarszszerelmeslenni! soha az életedbe...szerelmes leszel, míg együtt vagytok marhajó, de ha tényleg megszertsz valakit, és utána végelesz tökmindegy mi miatt, padlóra kerülsz! és örökkön örökké utna hajtani fogod ezt az érzést...

lánról lnyra mész majd, hogy ujra megtaláld, ami vagy jön vagy nem...szóval marhára nem oylan ám mint képzeled..legalábbis nekem!

2013. szept. 26. 19:30
 13/16 LeftBehind ***** válasza:
Csak mert senki nem akar velem lenni még nem jelenti azt hogy részemről sincs vágyakozás. Ugyanott vagyok mint te,azzal a különbséggel hogy én még azt sem tudom milyen az amikor valaki szeret.
2013. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

deezáltal azt sme tudod, milyen az amikor összetörnek, és akit a vilgon elgjobbna szeretsz képletesen szolva kést döf a szívedbe.... megforgatja, majd egyedül, hagy elvérezni...

mert nem fog segíteni senki...a pia, az alkalmi szex, csak tmeneti tapasz..egyedül kell emggyógyulj! és ez a legnehezebb!

2013. szept. 26. 20:43
 15/16 LeftBehind ***** válasza:
Most komolyan azon próbálsz rámlicitálni hogy melyikünk a nagyobb szerencsétlen? Ember,meséld már el,neked hogy lett barátnőd?
2013. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Scarlett O'Hara válasza:
Nekem hosszabb ideje nincs senki az életemben és meg kell mondjam, sokkal jobb. Ha nem akarsz felszines sima szexkapcsolatot, akkor várj és keress tovább. Tényleg nem nagy dolog, hogy 2 hónapja nincs senkid. De az is lehet, hogy az ürességet az az ember töltheti csak be, akitől elváltál.
2013. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!