Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti hogy álltok a bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogy álltok a bulizósabb lányokkal?

Figyelt kérdés

Én úgy voltam eddig velük, hogy nem az eseteim, de ez után amit olvastam, mostmár hallani sem akarok róluk.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__48..


#13-as válasz!


(Tudom, nem minden lány ilyen, és attól még hogy szeret bulizni nem biztos hogy ilyen, tudom!)



2013. szept. 26. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nincs baj velük :)
2013. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
semmi gáz, nekem bejönnek! szászor inkább mint amindig otthonulós, és egymást nézős csajok! :D
2013. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek. Én sem nekik, szóval nincs probléma.
2013. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Egy bulizós lányok többsége csak szexre jó, egy értelmes, önálló gondolatuk sincs. Tisztelet a kivételnek.
2013. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Én a nyugisakat szeretem. Elegem volt a nagypofájú, kihaénnem csajokból.
2013. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem az én terepem,nem kénének.
2013. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sokáig nem hittem el az ilyen sztorikat, pedig 20 éves vagyok, járok bulizni, nem otthon ülök egész hétvégén... aztán felköltöztem a fővárosba egyetem miatt... na, azóta már mindent elhiszek.
2013. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, és nem hiszem el az ilyen sztorikat. :D
2013. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mi minden pénteken járunk bulizni már évek óta, mégis 10 alatt van azoknak a lányoknak a száma, akiket láttam volna hogy cipelnek be a wc-be, vagy ki a parkba... Ez egy urban legend hogy bulikban sok a r|banc.

Buliban ismertem meg a mostani barátnőmet is, exemet alig lehetett párszor rávenni hogy jöjjön el velünk. Vele is jó volt, nyugis, viszont mostani barátnőm izgalmas, belevaló csaj, rengeteg hülyeséget csináltunk már együtt.

Viszont nem az alapján kell megítélni egy embert, hogy jár-e bulizni, vagy sem. Szóval nekem az sem lenne kizáró ok, ha barátnőt keresnék, ha nem lenne bulizós fajta.

23F

2013. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

7-es! Te ezzel a szöveggel turnézol a neten?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__48..

Itt a 16-osként nyomtad a CTRL+V-t. Vagy még valahol? Mert szívesen olvasnám még tőled ezt. :D

2013. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!