Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel törölnétek le a közös képeiteket a facebookról?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátommal 2 évig. 3 hete szakítottunk.

Mennyi idő múlva töröljem le szerintetek a közös képet a facebookról? Én még nem szeretném letörölni, mert... Nem is tudom, nem reménykedem már, hogy újra összejövünk, csak még nem érzem, hogy le akarom venni. Ő pár napja minden közös képet törölt. De én még valahogy nem érzem ezt. De azt sem akarom, hogy ciki legyen rám nézve, hogy még fent vannak. Ti mikor törölnétek le, mit tennétek?



2013. szept. 26. 19:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Szakítás után mennyi idővel törölnétek le a közös képeiteket a facebookról?"


Ha már lezártad magadban. Kitartás!

2013. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

- együtt vagytok? - nem

- van hely a saját gépeden, ahol tárolhatod a múltat? - van

- a facebook háttértároló? - nem

- van még kérdésed?

2013. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Rejtsd el a képeket, amíg nem tudom biztosra, hogy mi a vége. Én letöröltem, de lehet megtartottam volna, hogy néha nézegeshessem, hogy mi volt.
2013. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én már több mint egy éve szakítottam, de még mindig fent van néhány. Egyszerűen nem töröltem le őket, nem foglalkoztam velük, most meg már mindegy. Egyébként is előnyösek rólam azok a képek, azért sem veszem le őket.


Ami a vicces, hogy a lány a szakítás pillanatában törölte a képeket. Azóta az ismerősei közül is törölt. Ja és még a barátnőjét is megkérte, hogy törölje le azokat a képeket a sajátjai közül, amelyiken én is szereplek!!!

Engem nem zavar (pontosabban nem érdekel), hogy fent vannak. Más mit gondol, az sem izgat, még élveztem is, hogy az exet idgesítette, nem törlöm le. Egy ember véleményével foglalkozom csak: Ha a mostani barátnőm azt mondaná, hogy zavarja, szó nélkül letörölném. De ő egyébként is látott már képeket az exszel, arca sem rándult, nem egy szívbajos típus.

2014. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!