Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire bizalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire bizalmas a viszonyotok a legjobb barátnőitekkel intim dolgokban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megbeszélitek-e, hogy ki milyenre borotválja a punciját, mikor, hogyan masztizik, vagy hogy a barátjának mekkora a farka
2009. nov. 6. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
egyik este arról beszélgettünk, hogy a barátja aki dobta őt, mennyire hiányzik. nagyon belelendültünk. a vége az lett, hogy eljutottunk addig, hogy mit imádott a barátjával az ágyban, később pedig megmutatta mit és hogy szeret... :))
2009. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

gyááá...mi is sokmindent megbeszélünk, de masztizni nem tudnék vele XD

fingani még annyira se elötte XD büfögni már hamarab :$ :D XD

2009. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

egy legjobb barátnőm van. maximálisan megbízom benne mert ő olyan legjobb barát, amilyen szerintem nem sok embernek adatik meg, úgyhogy igazán hálás lehetek érte a sorsnak, de ilyen témákban semennyire sem bizalmas. én a szerelem testi részéről a gondolataimat soha senki mással nem tudom és nem is akarom megosztani a szerelmemen kívül.

20/L

2009. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
régebben ez annyira nem jött szóba, csak mostanában, h mindkettőnknek párkapcsolata van. max. érdeklődés szinten beszélgetünk erről, meg ha vmi gáz van, akkor lehessen tanácsot kérni, stb... sztem ezek természetes dolgok, de minden egyes részletre nem térnék ki soha.
2009. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy nagyon régi lány barátommal [18/F vagyok] nagyon sok mindent megbeszélünk. Csak barát, de ettől még tudok dolgokat.
2009. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egyébként nekem is van egy fiú barátom akivel szerelem témában elég sok mindent meg tudok beszélni. az érzelmi részéről a dolognak legalábbis (azért szerintem ez is intim témának számít, csak máshogy), mert azt már írtam hogy a testi intimitás másra nem tartozik csak rám és a páromra. valahogy amikor nagyon magam alatt voltam ilyen szerelmi ügyek miatt, ő akkor is jobban megértett mint a legjobb barátnőm. talán azért is lehet ez mert ő idősebb nálunk (a legjobb bnőmmel egyidősek vagyunk). én eleve rosszul viselem a szerelemmel járó szívfájdalmakat (és fájdalom sajnos mindig jár vele), ő ezt valahogy mindig elég jól tudta kezelni. szerencsére most nem kell kezelnie semmit, mert épp életem legboldogabb párkapcsolatát élem XD
2009. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Just Happy 94 ***** válasza:

nekem is van egy nagyonjó fiúbarátom, aki elég sokmindent tud rólam... és éni róla. és megértjük egymást, és tényleg csak barátok vagyunk.... egyikünk sem akar többet. és szerintem ez így korrekt és nagyonjó, hiszen másnemből is tud véleményt nyílvánítani, és nem is röhög ki, akármit is mondok neki. és énsem nevetem ki..... és igen, hogy tényleg a kérdésre térjek, még ilyeneket is tud (bár még szűz vagyok), mint ami a kérdésben szereplő adatok.....

ja, igen, 15/L vagyok... =)

2009. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!