Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már másfél éve járunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már másfél éve járunk a barátommal, és még nem feküdtünk le! Szerintetek ez gond? HELP!

Figyelt kérdés

Tehát van egy barátom,akit nagyon szeretek,és ő is engem...már egyszer terveztük,hogy megtörténik,de mégsem...mindketten akarjuk...mit csináljak/csináljunk???

HELP,HELP,HELP,HELP,HELP!!!!


2013. szept. 26. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
mentolos hurkát, mert azt szeretem
2013. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
b*sszatok
2013. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Am ha kesznek erzitek magatokat akk tegyetek meg :)
2013. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akárhány évesek vagytok, nem gond.

30+ /F

2013. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

legyetek kettesbe, és essetek egymásnak.

Vagy más a gond? Ne izguljatok annyira :)

2013. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktor123456 ***** válasza:
Mekkora válaszok. :-)
2013. szept. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha.... Szerinted kibírta másfél évig,hogy nem szexelt senkivel???? Még hiszel a mesékbe?
2013. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gyakori az ilyen, mit ne mondjak. Csak azt nem értem, mi az, hogy mindketten akarjátok, de mégsem jött össze... Ilyen nincs! Ha akarjátok, akkor leteperitek egymást. Amelyik meg nem akarja, az letolja a másikat, hogy bocsi, de mégsem... De így, hogy mindketten akarjátok, nem tudom, hol a probléma. Legyetek kettesben, és hajrá, essetek neki!
2013. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért nem? melletted fekszik,és nem mozdul rád? :O vagy nincs lehetőség? mindenhol van lehetőség, hidd el nekem :D hívd át 1 délután, szexeljetek éskész.

ő nem akarja, vagy te?

hogy történhet ilyen?

ja és hány évesek vagytok?

2013. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!