Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes feladni egy hatéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes feladni egy hatéves kapcsolatot egy új szerelemért?

Figyelt kérdés
17 éves korunk óta járunk együtt, idén már hatodik éve. Egy munkatársnőmmel három éve dolgozunk együtt. Érzünk egymás iránt valamit, és ezt be is vallottuk már egymásnak. Neki nincs párja, nekem viszont ott a hat éve tartó kapcsolatom, amit nehezen tudnék feladni, a barátnőm ugyanis nagyon szeret engem. Nehéz a döntés. Feladnátok-e egy hosszútávú kapcsolatot, összetörnétek-e a szívét egy új kapcsolatért?
2008. dec. 20. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%
Lezbikus vagy??FÚJJJJJ!! Szeretsz pinát nyalni??? Gusztusos lehetsz!!! Proba cseresznye.
2008. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Miért, hol olvastad hogy a kérdező lány?
2008. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
0%
ugy jött ki!!!!
2008. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Ez tipikusan olyan kérdés amire nem lehet normális választ adni, bár biztos lesz aki majd egyértelműen mond neked valamit.


Akárhogy is, ezt neked kell eldöntened. Sok más olyan nézőpont van, amit mi nem tudunk. Pl. hogy te hogy érzel a jelenlegi barátnőd iránt? Milyen jó a kapcsolatotok? Ha problémátok van, próbáltál-e már változtatni, beszélgetni vele? Szereted-e még egyáltalán? Stb...


Mérlegelned kell saját magadban a dolgokat. Ha szereted a jelenlegi barátnődet, akkor gondolkodj el azon, mi az amit az új lány meg tud adni és a régi nem. Boldog vagy most vele?


Ez egy nagyon nehéz menet lesz, gondolkodj rengeteget és aztán dönts belátásod szerint. Ja és vele is érdemes lenne megbeszélni a dolgokat...

2008. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Üdvözöllek életed első, komoly, önálló döntésed alkalmából. Mert ezt más nem döntheti el.
2008. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell azt tudnod ,hogy szereted-e a barátnödet?Mertha igen én biztos nem adnám fel semmiért,és senkiért sem!
2008. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%
szeritem legyen az új csaj.
2008. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Én is üdvözöllek.örülök hogy kezdesz lassan felnőni,tapasztalatokat szerezni.Neked 23 évesen kell felnőnöd nekem 13 évesen ilyen az élet.
2008. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Gondolkozz el egy kicsit! Mindössze 23 éves vagy, most kezded az életet. Szerinted érdemes ilyen fiatalon leragadni egy olyan kapcsolatban, ahol beléd ugyan szerelmes a másik, te viszont már nem vagy belé szerelmes? Hosszú távon mindkettőtöknek csak hátrányára lenne egy olyan kapcsolat, ahol egyoldalúak az érzelmek. A barátnődnek sem lenne jó, ha pusztán sajnálatból meg megszokásból vele maradnál. Fiatal még ő is, meg fogja találni azt a férfit, akinek pont ő kell.
2008. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

Ezt neked kell tudnod, hogy erdemes e.

Ha feltetted ezt a kerdest, akkor nem szerted mar a baratnodet ugy, hogy mondjuk eltudnad kepzelni vele az eletet. Ha ugy gondolod, hogy nem tudnad leelni vele az eleted, akkor hagyd ott, ne vesztegesd az o idejet se! Ha mar most ugy erzed, hogy unod, csak megszokasbol vagytok egyutt, akkor nem lesz jo vege, mert te kifogsz kacsingatni mas iranyba, felrefogsz lepni elobb-utobb, ez tuti. Szerintem hagyd ott a csajt, legyel gerinces! Ne hitesd el vele, hogy minden ok, amikor ez hazugsag!!!!

Neked hogy esne az, ha o is mas pasassal flortolgetne, es csupan sajnalatbol maradna veled, majd pl. 2 ev mulva megis vege lenne. Akkor mar 8 ev ment volna el mindhiaba!

2008. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!