Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire taszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire taszít vissza, ha egy lány kezén hegek/vágások vannak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 14:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#11: Miért, szerinted ha valakivel sok rossz történik és nem tudja megoldani a problémáit, mert nincs olyan ember körülötte aki támogatná, akkor az már mindjárt bolond?
2013. szept. 27. 14:46
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha szeretnéd nekem elmondhatod a problémáidat, én szivesen beszélgetek veled.
2013. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán nem zavar az ilyen. Akit ilyesmi zavar, az egy szörnyű ember és nem érdemli meg, hogy rápazarold az idődet.

Nem tudom, hogy ez régi dolog, vagy még aktuális, de nagyon kérlek, ne csináld! Tudom, hogy vannak problémáid, tudom, hogy nehezen birkózol meg velük, és egyáltalán nem hibáztatlak, de gondolj arra, hogy a tested mennyire szeret téged. Az összes kicsi sejt azért működik, hogy te életben maradj. Hogy kapj levegőt, tápanyagot, megfelelő mennyiségű vért, háláld meg a testednek, és ne bántsd. Kitartást, és kérlek: ne csináld!

2013. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na nem mintha támogatnám, ne értsétek félre, csak mondtam.
2013. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
engem nem taszít.
2013. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem akarok beleszólni, de azzal hogy megvágod magad megoldódnak a problémák? Egyébként személyesen is ismerek ilyen nőt, bár ő idősebb mint te pár évvel... Vele sincs semmi bajom, sőt külsőre nekem nagyon is tetszik, meg jófej aranyos csaj, csak a családja érdeke...
2013. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen és honnan tudod, hogy nem vagyok normális? Szerinted egy fiatalnak nem lehetnek problémái, különben meg ajánlom figyelmedbe, hogy tanulj meg olvasni. Hogy lehetsz ennyire érzéketlen és idióta?
2013. szept. 27. 15:16
 18/23 anonim ***** válasza:
"És az milyen problémát old meg, ha összevágod magad?" Azonnal fejezzétek ezt be! Az meg még úgysem segít, hogy őt hibáztatjátok! Tudatlan, érzéketlen idióták vagytok, akiknek fogalmuk sincsen arról, hogy milyen zűrzavar van egy ilyen beteg fejében! Az elme betegsége ugyanolyan, mint mikor valakinek a szívével vagy az érrendszerével van gond, és ahogy nem szekáltok egy rákost sem, ne szekáljatok egy mentálisan sérült embert sem! Jelentettem az összes ilyen érzéketlen, problémás hozzászólást, és nagyon remélem, hogy a moderátorok gondolkodás nélkül törlik mindet! Egyrészt örülök, és legyetek ti is hálásak, hogy ti nem éltetek át hasonlót, és hogy ismerősötök sincs, aki esetleg igen, de ez még nem ad indokot arra, hogy tudatlanul, unintelligensen, egy problémás fiatalt gyalázva ugassatok! Szégyellje el mindenki magát, aki itt, vagy bármilyen más hasonló jellegű kérdésnél, esetleg az életben olyan kijelentéseket mert tenni egy betegre, hogy "hülye p-csa" meg idióta, meg nem komplett, vagy esetleg figyelemhajhász, ugyanis amit nem mértek fel a hihetetlen nagy szabadelvűségetekkel és lataságotokkal az az, hogy pontosan az ilyen emberek az egyik oka annak, hogy a problémás fiatalok az öncsonkításba menekülnek. Jó lenne abbahagyni, ok? Kösz.
2013. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van vágásból visszamaradt heg a kezemen, de az azért van, mert a konyhában véletlenül megvágtam magam :D
2013. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Emberek ***** válasza:

nekem is van egy elég nagy heg a bal kezemen az egyik ujjamon, mert ki akartam bontani egy merev műanyag csomagolást, és megcsúszott a kés xD

és éppen ezért nem zavar. kivéve akkor, ha magát vagdossa. akkor komolyan elbeszélnék a fejével

2013. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!