Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire taszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire taszít vissza, ha egy lány kezén hegek/vágások vannak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 14:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez senkit nem kéne zavarjon. Föleg, ha régen volt... Ha pedig aktuális, próbálnék vele beszélgetni, hátha tudok rajta segíteni (bár lány vagyok, de ha mondjuk egy ilyen fiú lenne, nem ítélném el csak emiatt).

Nekem is van egy csomó hegem, részben baleset, részben magamnak csináltam...

2013. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
nekm az egyik fiú haverom csinálja, és az jobban megijeszt,mint egy csajon, de azt sem nagyon kedvelném,de az attól függ...
2013. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Engem mindenképpen, a vágások a gyengeség jele, azé, hogy képtelen vagy megoldani a problémáidat, azért ebbe menekülsz.
2013. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!