Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az orvostanhallgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az orvostanhallgató fiúk/lányok beképzeltek? Ismerkedés szempontjából.

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen kérdést felteszel, akkor inkább hagyd őket békén!
2013. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, hogy nagy arcok :D Legalábbis az egyik ismerősöm elég jó ember és nem éppen a nagyképűség árad belőle :D
2013. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Két lányt ismerek, az egyikük nemrég kapta kézhez a diplomáját, a másik még tanulja az orvosi szakmát. És kb. minden eszembe jut róluk, csak a beképzeltség nem. Fogalmam sincs, honnan indulhatott el az orvostanhallgatókról ez az alaptalan pletyka.
2013. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam beképzeltnek, de tudom, hogy mit tettem le az asztalra, és büszke vagyok rá.

Ezt az ismerkedés szempontjából témát viszont nem igazán értem. Kifejtenéd?


23F medikus

2013. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs, honnan indulhatott el az orvostanhallgatókról ez az alaptalan pletyka."


Azért nem teljesen alaptalan, nálunk is vannak bunkó és beképzelt emberek, de nem ez a mérvadó.

Viszont mostanában kifejezetten divat minket, és az orvosokat negatív színben feltűntetni, és csak a hibáinkat kiemelni.

2013. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk is vannak bunkók és beképzeltek" Persze, hogy vannak, mindenhol vannak. Jogon ugyanúgy, mint orvosin, mégis ostobaság kijelenteni, hogy a joghallgatók beképzeltek.

Nekem nagyon sok orvosis barátom, barátnőm van, egyikőjük sem nagyképű.

2013. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igazából magam is orvostanhallgató vagyok és pont azért tettem fel a kérdést, mert már sok helyen találkoztam ezzel, hogy a medikusok nagyképűek, csak a "saját fajtájukkal" állnak szóba, stb.

De örülök, hogy ezek szerint nem mindenki gondolja így.

2013. szept. 27. 17:19
 8/17 anonim ***** válasza:

Az exem az volt és egyáltalán nem volt beképzelt, sőt.


Az viszont tény, hogy aki rendesen végigdolgozza az egyetemet, annak a személyiségén is nyomot hagyhat a kemény munka és esetleg nem adja alább egy bizonyos szintnél.

2013. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Azok:(

Az összes:o

2013. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is orvos leszek, egyáltalán nem vagyok beképzelt, sőt, mindenki azt mondja, hogy túl szerény vagyok.

Viszont megmondom őszintén, páromnak csak orvost tudok elképzelni. Ezt sokan nagyképűségnek nézik, pedig egyáltalán nem erről van szó. Egyszerűen csak szeretném, ha tudná, hogy mit éltem át, mit csináltam azért végig, hogy valóra váltsam az álmom. Ugyanis akárki akármit mond, ezt csak az értheti, akinek része volt az orvosi egyetemben.

Na, ez most jó nagyképűen hangozhat... :)

De mindegy, nem vagyok nagyképű, de egyébként rengetek évfolyamtársam az.


22/l

2013. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!