Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetnék helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék helyes orvostanhallgató fiúkkal?

Figyelt kérdés
20/L
2012. nov. 6. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az orvosin próbáltad már?
2012. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Orvosegyetem? Persze lehet, hogy nem jó a tipp, de én erre gondolnék.... biztos túlkombinálom....
2012. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi egyetemeken állítólag már láttak párat.
2012. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyébként mostanság mi ez a nagy orvosis pasi imádat? :DD
2012. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el az orvosi egyetemek hallgatói bulijaira, biztos bemehetnek oda mások is.
2012. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
itt :)
2012. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt már orvos udvarlóm.

Buliban ismertem meg.

2012. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Ne akarj magadnak orvosist, beképzeltek, törtetőek, nem foglalkoznak a párjukkal, nem alkalmazkodnak, stb...


Üdv: egy orvostanhallgató lány

2012. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A #8-as kolleginát már "felpróbálta" mind a négy orvosi egyetem összes medikusa az összes évfolyamról, hogy ilyen határozott, általános érvényességű véleményt tud megfogalmazni az összes hímnemű hallgatóról? Amennyiben igen, akkor fogadja őszinte gratulációm!


A kérdésre is válaszolva: az orvosi egyetem környéki kocsmákban jó eséllyel bele lehet futni néhányba. Továbbá, sok szórakozóhelyen van "kar specifikus est", például egyik héten BTK, másikon TTK, majd ÁOK és így tovább. Értelemszerűen az ÁOK-s szakesten van a legtöbb orvostanhallgató.

Ha nem vagy nagy bulizós (és amúgy se járnak sokan rendszeresen partyzni, max. alkalmanként) akkor még ott van a könyvtár, ingyenes szűrőnapok, egyetem környéki futó-, sportpályák (bár, így a tél közeledtével ezek nem játszanak).

2012. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj az orvostanhallgatókkal!


Mondtam, volt egyszer nekem is :D Vele nem jöttem ki jól, de ettől még a többivel az ég világon semmi gond nincs, ismerkedj velük nyugodtan.

Értelmiségi, jó fej társaság. Egyetlen beképzeltet sem ismerek, nem tudom ezt sokan miért gondolják. Vagy csak engem tisztel kivételesen az összes.

Akkor viszont én leszek beképzelt :))

2012. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!