Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tetszem ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tetszem ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
Új vagyok egy suliba és tegnap odamentem egy lányhoz és megkérdeztem tőle hogy hol lehet cigizni.Mondta hogy tud egy helyet és elkísért megkínáltam egy cigivel de azt mondta ő nem cigizik.Amikor bementünk megkérdezte hogy van e kedvem következő szünetben is kimenni én mondtam hogy igen.Ma reggel találkoztunk beszéltünk pár szót és az első szünetben amikor kimentem már várt az ajtóban és a mai összes szünetet együtt töltöttük pedig neki vannak a suliba barátai.Utána néztem a női testbeszédnek de az alapján semmi olyan jelet nem mutat csak kedvesen elmosolyodik amikor meglát(nem borzolja a haját meg ilyesmi) és arra se kérdezett rá hogy van e barátnőm inkább csak átlagos dolgokról beszélünk.Tudom hogy kevés információ de ez alapján szerintetek tetszem neki vagy csak barátkozni akar?

2013. szept. 27. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
megyek is a Nemzeti Dohányboltba Nemzeti Dohányt venni
2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nemhiszem h. egy csaj aki cask barátkozni akar minden szünetet csak úgy veled tölt,ráadásul ő hív.persze megeshet...
2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, így magamból kiindulva.
2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem tetszel neki , ez egyértelmű , különben miért hanyagolná a barátait ? :)


20f

2013. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!