Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsen még barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen még barátom? Félek hogy nekem soha nem lesz

Figyelt kérdés

16/l

Sokan piszkálnak hogy nincs barátom és már nagyon bántó. Az utcán látok sok olyan nőt vagy kb egy korút velem akik nagyon nem szépek és nekik is van barátjuk és sokuknak elég helyes van. Én nem tekintem magam annyira szépnek, de sokak szerint nagyon is az vagyok. Tudom a belső is a lényeg, de a belsőtulajdonságaimra egy fiú se kíváncsi:(


2013. szept. 27. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
kép nélkül nem lehet válaszolni
2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ráérsz ezen 10 év múlva keseregni. :)
2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
10 év múlva:??? akkor még annál jobban se kellek senkinek
2013. szept. 27. 20:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Én csak a belső tulajdonságokra vagyok kiváncsi. :P

Úgyhogy ez az állításod kedves kérdező helytelen!

Ha mesélsz magadról privátban, lehet hoyg tudok segíteni. ;)

2013. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az itteni csodalegényekkel.
2013. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak légy türelmes, mert 16 évesen még nekem sem volt barátom, az 1. 18 évesen jött össze, és most 20 vok. :)
2013. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem félre hallottad, nem a belső, hanem a felső tulajdonságaidra kiváncsiak elsősorban.
2013. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy csak 10 év múlva lesz valakid, hanem úgy értettem, hogy még bőven van időd, hogy szerezz valakit. Mellesleg egy 26 éves általában még nem néz ki öregnek. :)
2013. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez egyszerűen nevetséges :D :D Hogy a fenébe mondhatod 16 évesen hogy sose lesz. Fel tudod ezt fogni még csak 16 éves vagy?????!!!!! 16 még 5 év mulva se leszel elkésve!! Te öregem gondolkozz már és nézz a jövőbe. De hát mit beszélek én ilyen fiatal csitrinek még az esze se lágyult be!
2013. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:) a belső tuldajonságaimat nem nagyon szeretem:(

sajnos elég naív vagyok, mindenkinek segítek akkor is ha nem vagyok oda érte és tudom hogy csak kihasználnak, mindig is kihasználtak az emberek, elég érzékeny is vagyok, nem bírom látni ha valaki szenved, kedves vagyok és megbízható, egy picit türelmetlen:D

külső: hosszú hullámos sötétbarna haj, barnás-zöldes szem és világos barna bőr, nem vagyok cigány mielőtt még valaki megkérdezné.

2013. szept. 27. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!