Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyönyörű lánynak 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyönyörű lánynak 17 évesen miért nincs barátja?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok az:D Én fiú vagyok.(17) Csak a suliba jár.

Na szóval ez a lány 12.-es és gyönyörű de ami még fontosabb hogy természetes szépség szóval kb. semmi smink.Szép az arca,mélybarna szemei vannak,sötétbarna haja,hibátlan bőre,ajkai.Ezenkívül magas,jó alakú,csinosan és visszafogottan öltözik valamint okos,kedves..mégsincs barátja.Ez hogy lehet? A suliban sokszor látom hogy teljesen közönséges,agyonfestett,idegesítő lányokat többen is körülveszik,őt vajon miért nem? Ha jó pasi lennék biztos rámennék sajnos nem vagyok az:/ Annyira titokzatos,szép és normális.Hogyhogy nem rá hajt mindenki?


2013. szept. 27. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nincs neki barátja. Kész.

Mit kell ezen agyalni?

2013. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy shemale.
2013. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy válogatós, vagy csak senki sem mert odamenni hozzá.
2013. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs olyan szemèly, aki èppen èrdekelnè? Aki szèp, az nem lehet önálló?
2013. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar barátot? ne gondolkozz annyit
2013. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Talán mert az okos kedves lány nem tekinti fontosnak -a buta és sznob lányokkal ellentétben- azt hogy az élete központi részét az alkossa hogy miképp cuppog a dákón.

Persze lehet hogy tévedek.

2013. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Off

Amúgy miért nem próbálkozol be nála? :D hátha...

2013. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérlek ne írj ki rólam több kérdést.
2013. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hehe
2013. szept. 27. 21:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen voltam a gimiben, és azért nem volt barátom sokáig mert féltek közeledni hozzám. Mindig bennfentesektől tudtam meg, vagy csak később hogy kinek tetszettem.. nem volt jó.
2013. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!