Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha egy lány ismerkedős?

Figyelt kérdés
Tehát hogy szeretek új pasikat megismerni, találkozni velük, de már az elejèn közlöm velük, max barátság. A barátomat mégis kiakasztja, pedig tényleg nincs benne semmi olyan, tudom, hol vannak a határok, csak egyszerűen szeretek új arcokat megismerni. Szerintetek ez baj?
2013. szept. 28. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudat alatt te új pasit akarsz szerezni !!!
2013. szept. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, de ha igaz is lenne, nincs szükségem másra, csak rá....mármint a tegnapi szakításig így volt
2013. szept. 28. 07:24
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyet felesleges kijelenteni h csak barátság mert kétszer sem biztos h csak barátság marad.
2013. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy a srác jóval másabb volt, mint ahogy megismertem, sokkal szerethetőbb, de ragaszkodtam a barátomhoz
2013. szept. 28. 07:29
 5/9 anonim ***** válasza:

nos, én ilyenkor szoktam letiltani a lányokat... ide kiír egy ismerkedős kérdést, felveszem Facebook-ra, beszélgetünk egy-két napot, aztán benyögi hogy "bocsi de van barátom"

hát B+, akkor mi a f-ért kell ide írni ISMERKEDŐS kérdést?

2013. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 7:53-as!

Már az elején közlöm a tényeket, volt, aki azt mondta hogy bocs, de lánybarátokat nem gyűjtök, az úgy oké, nem játszok senki érzéseivel.

2013. szept. 28. 07:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Felőlem oké, szeretem a lánybarátokat. Mondjuk ebből sokszor az lett, hogy többet akart tőlem (persze ő sem gondolta).
2013. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Tudod a legtöbb kapcsolat egyszerű barátkozásból lesz. Aztán kialakul, előre tök hülyeség kijelentgetni bármit is. Én barátkoztam már ilyen módon férjes nőkkel, azt a végén meg már egyre inkább másztak volna rám, pedig még csak a szex témát se hoztam fel.

26F

2013. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hmm, ha férjem lenne, talán nem akarnék új barátokat, habár ki tudja...

Volt olyan, hogy áthívtam egy srácot, feküdtünk az ágyon és álmodoztunk, semmi több, már az elején megmondtam és nem is változik meg a véleményem

2013. okt. 2. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!