Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban aki nagyon szép és okos. Mostanában folyton rá gondolok és beszélek vele. Iskola után alig várom hogy legyen fent a facebook-on, hogy irjak neki. És mostanában vele álmodok. Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 06:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem.
2013. szept. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy a lányba.
2013. szept. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek ő érzi vagy látja hogy közeledek felé?
2013. szept. 28. 06:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem látja...és ha nem vakar le akkor bejössz neki :)
2013. szept. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mikor mondjam el neki, hogy mit érzek iránta?
2013. szept. 28. 07:14
 6/8 anonim ***** válasza:
a leírtakban még semmi közeledés nincs.
2013. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszèlgesetek IRL(való èletbe)amikor már kölcsönösen megismertètek egymást,mond el neki...

Egyèbkènt korod?

2013. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha eddig szivesen beszelt veled akkor biztos szinpatikus vagy neki! Beszelgessetek tovabbra is es ne csak szamitogepen keresztul hanem szemtol szemben is! Es ha elszeretned mondani neki,hogy mit erzel akkor semmi kepp se uzentbe hanem szemelyesen!
2013. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!