Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másról álmodok. Miért pont róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másról álmodok. Miért pont róla?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom, de mostanában az álmaimban többször megjelent egy általános iskolai osztálytársam, akit már 4,5 éve nem láttam. Az álmaimban minimum tetszik, van, hogy csak beszélünk, de olykor smárolunk is, és előző éjszaka pedig álmomban szeretkeztünk is. Ez azért fura, mert egyáltalán nem kedveltük egymást! Igaz, másról is szoktam elvétve álmodni a páromon kívül, de hogy pont róla.. én ezt nem értem.

2013. szept. 28. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert álmodsz egyszer róla aztàn azon gondolkozol miért rola aztàn mindig ezen gondolkozol akkoris ha alszol tehát megint rola álmodsz :dd
2013. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ezen sokat gondolkodni, legfeljebb 1-2 percet, miután felébredtem, aztán van, hogy napokig eszembe sem jut. Egyszerűen nem gondolok rá, mert minek? De az, hogy álmomban lefeküdtem vele eléggé meglepett, úgyhogy most nem tudtam róla megfeledkezni pár perc után.
2013. szept. 28. 08:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz, a többi fiú néha azzal piszkálta, hogy tetszem neki, oda is hozták néha hozzám, de tuti, hogy csak szivatni akarták, mert annyira nem csíptük egymást. Egyébként sem voltam népszerű, és ez enyhe kifejezés, de vele már a kezdetektől ellentét volt köztünk.
2013. szept. 28. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából az álmoknak nincs sok jelentősége.. lehet többször soha nem fogsz róla álmodni.. persze lehet álmot fejtegetni de szerintem hülyeség ez a "dolog".
2013. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Izgatja a tudatalattidat hogy mi lett volna ha...hiszen tudod hogy tetszettél neki. A tudattalanod meg kíváncsi, hogy vele milyen lett volna. Szerintem...
2013. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megint róla álmodtam, pedig hetek óta nem is gondoltam rá!
2013. nov. 4. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!