Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes rá várnom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá várnom, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátomról és rólam van szó. Körülbelül fél éve mondtam el neki, hogy talán több lehetne köztünk, mint barátság. (Az erős kapcsolatunk miatt). Egész jól kezelte, de igazából semleges választ adott. Végül elmondta, hogy igazából ezen még nem gondolkozott, de ő még nem igazán akar komoly kapcsolatot. Elmondta, hogy jól nézek ki (szóval nem a külső a probléma), de végül is nemet mondott. Nekem ez természetesen baromi rosszul esett, de végül megmaradt a barátság. Mivel ezek után újra nagyon jó viszonyban vagyunk, nagyon nehéz nem gondolnom arra, hogy mennyire szeretném vele megpróbálni... és vágyódom utána. (Bár az édesanyám szerint csak azért, mert ő az első fiú, akit "nem kaphatok meg".) Félreértés ne essék, nem vagyok olyan lány, de értitek... Megváltozhatnak az érzései irántam, hogyha csak pusztán barátnak tekint most? Mit tegyek, hogy ő is elkezdjen irántam érdeklődni? Próbálok nagyon jó barátja lenni, mindig segíteni neki és nevetni együtt sokat, és hátha egyszer rájön, hogy én kellek neki... Érdemes ezt kivárnom, vagy hagyjam? Köszönöm szépen, ha elolvastátok. Előre is köszönöm a válaszaitokat.:)
2013. szept. 28. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet szeretne tőled már lépett volna, sajnálom :/
2013. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barátként mindenképp maradj meg neki.

Később még mindig sok minden változhat.

2013. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
2013. szept. 28. 11:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Időközben jött egy újabb válasz, amit szintén nagyon szépen köszönök! Köszönöm szépen a tanácsaitokat.
2013. szept. 28. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne várj rá, mert tényleg lépett volna már. Viszont egy hosszú és mély barátságnak sokféle vége lehet.
2013. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de amit neked mondott, az kb. a "soha nem fogsz kelleni" finomabb, kevésbé bántó változata.

Biztos nagyon jó barátnak tekint, és tényleg mint barát, igaz társra leltetek egymásban, és lehet, hogy örökké legjobb barátok maradtok... de sajnos mint barátnő nem kellesz neki.


Hogy érdemes-e kivárni? Mit? Azt, hogy elszalassz minden lehetőséget, mialatt neki barátnője lesz? Aztán persze "kivárod", hogy hátha szakítanak, aztán lesz neki más... meg megint más... te meg eközben rá vársz, miközben neki te, mint nő soha nem jöhetsz szóba? Meddig akarsz rá várni? Az esküvőjéig? Jó, tudom, kicsit végletes példákat hozok fel, de remélem érted, mire célzok.

Te gyakorlatilag a semmire vársz. Persze, van, hogy változnak az ember érzései idővel... de ez általában ritka, és hosszú idő.

Bocs, ha elkeserítettelek! Én a helyedben azért rákérdeznék még egyszer, hogy érez-e irántad valamit úgy, mint lány iránt, és ha nem, akkor megpróbálnék túllépni rajta. Persze attól még a barátságotok megmaradhat. ;-) Sőt, kívánom is, hogy megmaradjon!

2013. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó két kedves válaszolónak is.

A "sokféle vég" alatt pontosan mit értesz, kifejtenéd ez kicsit?

Bár még barátnője nem volt, van egy pár lány, aki nagyon tetszik neki. És mindezt megosztja velem, és ezért is esik rosszul, hogy nem vagyok elég jó neki, mint nő. Egy picit elkeseredtem, de nagyon nehéz úgy tovább lépnem, hogy a nap 24 órájában együtt vagyunk. Rákérdezni nem merek, hiszen akkor megint tudni fogja, hogy újra tetszik... vagy inkább még mindig.:( Nagyon remélem, hogy a barátság megmarad és idővel jön egy fiú, aki el tudja velem felejtetni :) Köszönöm szépen még egyszer!

2013. szept. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!