Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Páran suli után elmentünk sétálni aztán nekem pont nem jutott hely. Erre az egyik fiú mondtam, hogy üljek az ölébe. Én mondtam, hogy oké, mert szimpatikus volt nekem. Már kb egy órája ott ültem és beszélgettünk. Én megkérdeztem hogy nem vagyon nehéz mert fel is állhatok. Erre ő mondta hogy nem nyugodtam maradjak az ölében. Egyre jobban csúsztam be az ölében, de nem tűnt fel egyikünknek sem. Egyszer csak éreztem, hogy feláll neki. Nem mentem el és nem is szóltam neki, mert nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni. Ez jelenthez valamit vagy ez természetes? Mármint ha nem jönnék be neki egy kicsit is ezt nem ajánlotta volna fel és nem állt volna fel neki. Nem tudom. Szerintetek?

2013. szept. 28. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Az elején elfelejtettem leírni, hogy leültünk egy padra és ott nem jutott nekem hely.
2013. szept. 28. 12:03
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem tetszettél neki még a felállásra aztmondom hogy csak azért mert nőből vagy de hogy ő ajánlotta fel abból itélve tetszel is neki de még ez se tuti csak valószinü
2013. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejössz neki, de nem azért mert felállt neki.
2013. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 dolog is amellett van h. tetszel neki:

1. felajánlotta álltalában csúny/csúnyább lányoknak nem szoktuk felajánlani.

2.felállt.

2013. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és igen annak nincs feltétlen köze h. felállt.
2013. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért állt fel amikor az ölembe ültél, mert sexynek talállak.
2013. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már az ölébe ültetett, abból lejön h tetszel neki.

De a felállás ösztönös, szinte minden fiatal nőre megtörténik, ha hozzá ér...

2013. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!