Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt miért mondta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért mondta?

Figyelt kérdés

megismertem a neten egy lányt,barátok lettünk, minden nap beszéltünk mindent elmondtunk egymásnak,majd amikor neki lett párja akkor megbeszéltük,hogy nem beszélünk annyit,

aztán pár napig nem beszéltünk,majd írtam neki pár örömteli eseményről ami velem történt,erre ő azt írta vissza,hogy ez neki sok és ijesztő,mármint az hogy ennyi mindenről beszámolok vagy nem tudom,mert nem értem



2013. szept. 28. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
áhhh, mert hülye.. sztem csak a féltékenységi rohamokat akarja elkerülni..
2013. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!