Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő itt írja, hogy velük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő itt írja, hogy velük törődni kell szeretni őket. Ők még is mit adnak a férfinak?

Figyelt kérdés
A szexet meg a szopást hanyagoljátok.Az nem értelmes válasz.

2013. szept. 28. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
vacsi, kedvesség, segitek, ha vmiben kell neki, törődök vele, szeretem őt, hűséges vagyok, programokat szervezek... öööö.. még?
2013. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
te egy idióta vagy.
2013. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk ugyan ezt? Meghallgatom ha problémája van,próbálok neki segíteni is benne,szeretem,próbálok megadni neki mindent,amit szeretne,meglepem dolgokkal,rendezek neki progikat ( amiket Ő is szeretne ) s még sorolhatnám..


Szerintem ez egy normális kapcsolatban,oda vissza megy..

2013. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig azt akartam írni, hogy pinát :(

Egyébként igenis viszonozzuk a törődést, legalábbis az esetek nagy részében.

2013. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, értelmes válasz a szex is, ugyanis...a Maslow piramis első fokán áll, míg a szerelem is csak fentebb. Ez van. Jó, persze, azt ribiknél is megkaphatnák, igazatok van.


Viszont ők is adnak szeretetet, törődést, valakit, akire lehet számítani, csókokat, ölelést egy fárasztó nap után, jövőképet(itt is olvashatod milyen sötétség uralkodik azoknak a lelkében, akiknek még 20 évesen sincs senkijük), álmokat, szerelmet(ami önmagában is egy csodálatos dolog, viszonozva meg főleg), ételt, süteményt, szülinapi köszöntést, simogatást, megértést, vicces pillanatokat, boldogságot.


Ennyi nem elég?


18/L

2013. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!