Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korára elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korára elvárás, hogy legyen a férfinak saját lakása ill. autója a nők szerint?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 16:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen gazdasági helyzet mellett inkább kiváltság ha van lakása az embernek.
2013. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkora, amikor a férfiak szemében is elvárás lesz, hogy a nőnek legyen lakása, autója.
2013. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy!!! Ez totál relatív téma.

Én tisztelem, ha egy férfi elhivatott a szakmája iránt - és lehet azzal nem keres túl jól. Éljen hát a szüleivel, utazzon bkv-val, de ne legyen anyuci kicsi fia, tudja eltartani magát (tehát legalább felelősen válasszon szakmát, ne fogjon mindent a körülményekre), ne szórja a pénz sz--rságokra, ha már szűkösen él, ne legyen igénytelen.

2013. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Szerintem is, nem az fontos, hogy saját legyen, hanem hogy ne anyuci szoknyája mellett éljen még akkor is, amikor már komolyabb kapcsolatot tervez egy nővel.... Ezt teheti albérletben is, ha úgy hozza az élet.
2013. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
32%
Hát autó olyan 25 felett legyen meg albérlet. Saját lakás nem fontos mivel manapság sajna nem könnyű az élet itt :$
2013. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

szerintem jó ha egy férfinak van autója de szerintem nincs elvárás ha valakit szeretek akkor nem érdekel h van e autója és lakása

L

2013. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a férfi felsőoktatásban végzett-e vagy sem. Egy 20 év körüli szakmunkástól már elvárják a környezetükből szóba jöhető csajok, hogy már legyen albérlete, valamilyen autója.


Egyetemet végzett férfiak körül mozgó csajok meg csak mondjuk 25 évesnél idősebbtől várják el.

2013. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Nem várom el egyiket sem, hogy legyen.
2013. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
44%
Saját lakás nem kell, de ne lakjon a szüleivel. Egy használt autót meg lehet már pár 100 ezerért is venni, 20-25 éves korban azért már bőven belefér (nekem is volt 25 évesen lány létemre, csak eladtam mert már nincs rá szükségem)
2013. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem totál értelmetlen csak azért albérletbe költözni, hogy az ember ne legyen otthon. Legfeljebb akkor érdemes ha valaki olyan helyen kap munkát ami utazással már úgymond kényelmetlen lenne, és olyan munkát, ami előrelépést, sok pénzt, de minimum élvezetet jelent az egyén számára. Ez a legyen mindenkinek saját lakása téma csak a 20. századi fogyasztói társadalom szülötte, ellentmond olyan dolgoknak mint a gazdaságosság, környezettudatosság, eltávolítja egymástól a családokat, magányossá teszi az embereket, és aki nem költözik külön, azt a többiek virtuálisan szégyenpadra állítják és kigúnyolják.
2013. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!