Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért itélitek el a melegeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itélitek el a melegeket?

Figyelt kérdés

Én nem értem hogy mi a baj a melegekkel. Nem ártanak a légynek sem, mégis bántják őket. Miért?

Tisztelet a kivételnek.


2013. szept. 28. 16:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
sztem azok, akik elitélik, komplexusos, lelkiekben szegény emberek.
2013. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
amiért a kisebbséget is. Mert sokak előîtéletesek,ahelyett,hogy megismernének valakit,majd azután alkotna vélemênyt.
2013. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Én azokat nem bírom akik a felvonulásokon rázzák magukat férfitangában és egyfolytában azt üvöltik hogy a melegség a normális.

Komolyan nem lehet kikerülni..



Aki normális azzal semmi bajom.

2013. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
mert tönkreteszik a társadalmat, ahogy még jó páran mások is
2013. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
*ítélitek
2013. szept. 28. 16:38
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
ha el is itélem őket akkor max annyibban h mi a f. szt kell parádézniuk...a heterók sem parádéznak
2013. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%
komolyan vennem kellett 5ös lottót. tudtam, h le fognak pontozni azért, mert kimerem mondani a véleményemet.. de akik le is pontoztak, mondom nekik, hogy rajtam kívül sokan mások szintén elítélik a melegeket.. akinek meg nem tetszik a válaszom, az vegye a fáradtságot és írjon privátot..
2013. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%

Engem aztán nem zavarnak, vannak normális búzák is.

Csak ne csinálják ezt a hülye melegfelvonulást, amiért lezárják a fél várost, meg ne mutogassák őket a TVben hogy tyűű két homi összeházasodott. Leszarom.

De amiért megverném őket, az a gyerekvállalás. Biztos, hogy nem adnék a kezükbe olyan szándékot egy kölköt se, hogy neveljék fel őket. Meg persze azokat is megverném, akik engedélyezik nekik az örökbefogadást.

2013. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
57%
Nekem is az a bajom velük hogy reklámozzák magukat hogy melegek és nálunk is a városban lesz meleg házasság és ezt megírta az újság és ezen felkaptam a vizet ha nem hirdetnék magukat senkinek nem lenne baja velük de nekik muszáj mert különben nem lenne senki aki utálná őket
2013. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%

Saját maguknak keverik ki a szart, a hetero ember meg majd egye meg. Hát nem! Annyira, de annyira feltűnési viszketettségben szenvednek, hogy az valami borzasztó.

De ők ezt azzal magyarázzák, hogy csak elakarják fogadtatni magukat. Hát b+. Ha nem akarom, akkor nem fogadom el őket, és kész, rám ne erőltesse ezt senki sem. Saját magukat utáltatják meg, és azért lesz egyre több ember homofób, mert mindenhol csak őket kell hallgatni/nézni, ha nem akarod akkor is...

2013. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!