Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit gondolhat rólam? Több is lehet mint barátság?

Figyelt kérdés
Na szóval jön a szokásos maszlag..:D Van egy fiú..16 éves én meg 14. Szóval az elején kezdem. Úgy ismerkedtünk meg hogy egyik fiú ismerősömnél voltam és ők skypoltak, énmeg közbe-közbe beleszóltam a beszélgetéseikbe meg miden. Aztán még ő aznap bejelölt facen, és elkezdtünk ismerkedni, elég szimpatikus volt már akkor is a srác meg hihetetlen nagy lelke van, és hát tegyük hozzá hogy ő nem valami szép és általános suliba is ki volt közösítve. De itt középsuliba elég népszerű lett meg hát na egyre helyesebb is:DD. Aztán ugye közbe csak beszélgettünk, beszélgettünk..elég sokat. sok mindent megtudtunk egymásról és sokszor vigasztaltuk meg már egymást amikor a másiknak szar kedve volt. és most hogy bekerültem középsuliba ugy érzem, nem biztos is hogy sokkal szorossab és erősebb lett a kapcsolatunk. amikor egy párszor megláttam őt persze nem mertem oda menni hozzá, mert kis beszari vagyok, akkor ezt megirtam neki facen nagyon örült neki és mondta hgy máskor nyugodtan menjek oda hozzá vagy csörgessem(ekkor megadta a telószámát:$) és én persze ezeken kívül többször is láttam, de persze ugyszint megint beszari voltam . aztán beszélgettünkk és elkezdett nekem sok szivet irni meg pirulós szmájlikat(:$) amit eddig még sose irt. meg már többször is beszéltünk meg tali időpontokat de nem jött össze egyik sem :/ és akkor most kérdeznétek h mi a bukkanó...más csajok. Persze csak olyan csajok akik 200 km-re annak tőle, csak nemtudom..a távolság megoldaható, de én itt vagyok a közelbe..na mind1. Más csajokkal sokkal több szivet irnak egymásnak de lehet hogy csak azért mert messze vannak egymástol és olyat gondolnak h irhatnak ok barmit ugyse talakoznak v nemtudom. Na mind1 lényeg h szerintetek akarhat tőlem vmit? bocsi h hosszu lett. 14/L
2013. szept. 28. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

"Más csajokkal sokkal több szivet irnak egymásnak"


Jézus, úr, isten. Kár volt elolvasnom.

2013. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
# 1 Jó, hogy szóltál, majdnem elolvastam :o
2013. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jolvan köszönöm gunyolodjatok csak :( BOCSÁNAT A HELYESÍRÁSI HIBÁKÉRT
2013. szept. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!