Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódik sok egyetemi/fő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódik sok egyetemi/főiskolai tanár valamelyik hallgatójához, szexuálisan? Miért buknak a diáklányokra?

Figyelt kérdés

Számtalan ilyen történetet hallani, és én is tapasztalom.

Nem félnek, hogy kiderül és kirúgják őket?



2013. szept. 28. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert sok fris husi,akik felnéznek ráadásul rájuk.
2013. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen történetet sem hallottam, és az egyetemen sem tapasztalom ezt.
2013. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval a fiatalság vonzza őket, a kisugárzás? A fiatal lány testéről fantáziálnak?
2013. szept. 28. 21:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Második! Akkor lehet, hogy csak nálunk divat ez...ezen a főiskolán megerőszakolják a diákot a szemükkel. :D
2013. szept. 28. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ez érthető...miért ne találnák vonzónak a fiatal csinos lányokat? Persze szemétség kihasználni őket, meg belemenni a dologba, nem ezért írtam ezt. De mégis kiket kéne vonzónak tartaniuk? Az időseket? Nem értem teljesen a kérdést
2013. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki nem rúghatják őket, az egyetemeken már felnőtt emebrek vannak, ha nem erőszakoskodik, stb, akkor nem fogják ilyenért kirúgni.

Egyébként meg sok egyetemi oktató 30-40 éves, vagy akár fiatalabb, az egyetemisták között meg zömével 18-25 évesek vannak. (Azért ez 25 éves nőre nem biztos, hogy a "diáklány" a legjobb szó.)

2013. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam ezt a jelenséget...azóta már a felesége vagyok a tanár úrnak:)
2013. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én hallgatóként vonzódtam egyetemi tanárhoz, de sajnos engem nem tanított :P
2013. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!