Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki hirtelen unalmas és érdektelen ismerkedés során?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem segítesz neki, ha nem mesélsz magadról akkor csak kevesek tudnak sok témát felhozni ami érdekli a másik felet találomra.
2013. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert rájön közben hogy mekkora baromság neten ismerkedni.. velem legalább is ez szokott lenni
2013. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert bebizonyítja magáról, hogy unintelligens.
2013. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
közben összejön mással
2013. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami miatt kezdi meggondolni magát veled kapcsolatban...?
2013. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert agyhalottak,és nem képesek semmit sem mondani,nem tudnak kitalálni semmilyen témát.Tipikus "Szia,hogy vagy?Jól,És te? Én is" beszélgetések.Nekem hiába van mindig valami mondanivalóm,ha ők nem ismernek és semmit sem mernek mondani.
2013. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5. Igen szerintem. nem netes ismerkedésről van szó.
2013. szept. 28. 22:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Bármiről tudok beszélni ilyen szempontból aktív fél vagyok és kérdezek is és érdeklődök.
2013. szept. 28. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!