Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerelem? Pontosan mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Pontosan mi a szerelem? Mit jelent ha bele szeretek valakibe? Honnan tudom? És honnan tudom, hogy viszont szeretnek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 3 hete találkozgatunk majdnem mindennap. Nagyon jól elvagyunk de még semmi nem volt csak pár szájra puszi. Mikor vele vagyok akkor sokkal jobb. Boldogabb vagyok és felemelve érzem magam. Ez lenne a szerelem? Érzek valamit iránta de nem tudom pontosan, hogy mi az. Szerelem vagy csak valami más. Neki pedig félek elmondani.:/

2013. szept. 29. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
érzed
2013. szept. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mit érzek. magamnak se tudom megfogalmazni. 2 hónapja ért véget egy 10 hónapos kapcsolatom és ott se éreztem ilyet mint most ennél a fiúnál.
2013. szept. 29. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor ez az lehet
2013. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és elmondja szerinted a fiúnak? vagy jobb ha titokba tartom és várok vele még?
2013. szept. 29. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha már volt szájra puszi az azt jelenti hogy be jössz neki és viszont szeret :) sok sikert
2013. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem így direktbe ne mondd el, mert lehet megijed akkor tőled, és elmenekül. Tudod nem szabad túlságosan ragaszkodni, mert a fiúknak nagyon kell a szabadságérzet, és ha úgy érzi, hogy egy lány rá akar telepedni, akkor lehet úgy megijed, hogy "elmenekül". De arra szerintem nyugodtan utalhatsz, hogy ő is tetszik neked, csak ezt a szerelem dolgot ne mondd meg. Meg amúgy szerintem nem is biztos, hogy ez már szerelem. Érzel olyanokat, hogy előtted az élet, hogy vele bármire képes leszel, a világ végére is elmennél érte, az egész földkerekséget fel tudnád érte forgadni, meg nincs előtted lehetetlen? Nekem ilyen volt az első szerelmem, persze viszonzatlan maradt, és többet ilyen már nem lesz (legalábbis nekem nem szerintem), úgyhogy ha ez neked már megvolt korábban, akkor lehet ez is szerelemnek számít már másodszorra-harmadszorr.
2013. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!