Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ossze szeretnek jonni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossze szeretnek jonni vele de, Normalis ez, hogy ennyire felek?

Figyelt kérdés
Ugy 2 eve megeroszakoltak,utana pedig pszihologushoz jartam,de szerintem nem volt eleg az az ido mig hozza jartam,mivel azota valamilyen szinten felek a fiuk/ferfiaktol,de most van egy kiszemeltem.Vegulis mar 5 honapja chattelunk,csak eddig volt baratnoje de ugy 1 honapja szakitott vele.Teloszamot is csereltunk es a heten mar talalkoztunk 3x.De az elso talalkozas az ugy tortent,hogy meg gazsprayt is vittem magammal ha baj lenne,de kellemesen csalodtam.Viszont most arra ker,hogy kov alkalommal miko talalkozunk egy nyugodtabb helyre menjunk,merthogy eddig kicsit zavaro volt az hogy minden kvzoban korulottunk hangosan duruzsolnak.Hogy orvosolhatnam ezt a problemat,marmint hogy ne feljek,mert semmi okot nem adott ra,viszont nem szeretnem elmondani neki a tortenteket.
2012. febr. 15. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnómet 11 éve eröszakolták meg , azóta is nekezen viseli ha zárt helyen van kettesben idegen férfival.

Évekkel utána is volt hogy ugy ébredt, hogy harcolt, és menekülni akart az ágyból.

2012. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%

Szia! Szerintem ez nagyon nehez dolog... Sajat magadban kell elobb rendet tenni! Sejtem hogy ez cseppet sem egyszeru, de lehet hogy fell kellene keresned egy szakorvost amig teljesen ki nem hevered a dolgot( ha ugyan ki lehet, nemtudom :(. ) De az biztos sokat segitene ha beszelgetnel errol egy olyan szemelyel akiben teljesen megbizol!!!

Gondolj mindig arra, hogy o mas , es nem akar neked rosszat, de csak olyat csinalj ami neked is jo!

Remelem tudtam egy kicsit segiteni! :)

2012. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,azt szeretném kérdezni,hogy megtalálták a férfit aki megerőszakolt ?
2012. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!