Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz így velūnk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velūnk, hogy fogjuk kibírni ezt az időszakot? Vagy egyáltalán mi lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Én egy 20 éves srác vagyok, barátnőm 17. Az a probléma,hogy én már dolgozom,és 90%-ban biztos,hogy Németországbab fogok munkát találni,nem is rosszat,így a költözésre is sor fog kerūlni, valòszìnűleg jövő hónap vége felé.. Ez idáig,szép ês jó lenne,csak a probléma az,hogy a barátnőm még ezen kívūl 1 tanévet le fog húzni érettségiig,és oltári hūlyeség lenne abbahagynia tehát így ő marad még itthon. Szóval fogalmam nincs hogy fogjuk túlélni ezt a 2 évet egymás nélkūl.. Egyébként másfél éve vagyunk egyūtt ,nagyon szeretjūk egymást ,de nen hiszem hogy ez a szitu jót fog tenni a kapcsolatunknak.. Majd megpróbálok haza járkálni minél többet,de az úgy akkor se olyan.. teljesen el vagyok keseredve..:(

2013. szept. 29. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem zárjátok le, amíg még itthon vagy. Fiatalok vagytok, és 2 év nagyon sok.
2013. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jajnekem.. ha nem birtok ki 2 évet távkapcsolatban, akkor annyit is ér az egész:D Németország nincs a világvégén, majd szépen vállal diákmunkát a barátnőd, és egyszer ő utazik, egyszer te.. hidd el, a távkapcsolatnak is megvannak a maga szépségei, messze a szemtől, ezért nem veszekedtek annyit, mert örültök, amikor találkoztok:) udv, egy tavkapcsos
2013. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: ez meg sem fordult a fejemben.

Második: Hát igazad van azt kell mondjam,én érzem olyan erősnek a kapcsolatunkat,hogy ki kell bírnunk ezt.

ja és akkor mivan ha el akar majd 1 egyetemet vagy fősulit kezdeni?(itthon persze)

2013. szept. 29. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, régen, amikor a férfiak katonának mentek, 5 évet is kibírtak úgy, hogy egyszer sem látták a másikat. Ez a két év semmi ahhoz képest, szóval hajrá! :)
2013. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van olyan erős a kapcsolatotok akkor kibírjátok.Nyáron ki is mehet hozzád akár,és az azért 3 hónap.Utána meg ha végzett akár végleg kimehet.Van akinél erősíti a kapcsolatot,van akiket szétszed.Kapcsolatfüggő.
2013. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért nem birja ott elkezdeni akkor már? ha el is akar kezdeni egyetemre járni, egyet tehetsz, ne gátold benne! amúgy meg annyira fiatalok vagytok, h én a helyetekben nem fűznék sok reményt az ilyen dolgokhoz.. a korotok miatt.....
2013. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiú 20 éves korával szerintem még nem is lenne gond.Annyi idősen én is távkapcsolatba voltam 1 évig.Viszont a lány 17éves kora az ami miatt..Bár a kor se jelent semmit..függ attól is,hogy mennyire élte ki magát,mennyire kész egy komolyabb kapcsolatra,mennyire terveztétek komolyan.
2013. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) hát valami majd lesz.. idén nyáron még nem fog tudni kijönni nem fogják a szūlei kiengedni max pár hétre. -.- hát én is remélem,hogy azok közé tartozunk,akiknek ez erősîti a kapcsolatukat.:)
2013. szept. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!