Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már valami ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már valami ha a srác megcsókol?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak jelek amikből arra következtethet egy lány, hogy bejön egy fiúnak... de ha meg is csókolt, az már sokkal többet jelent annál, hogy csak tetszek neki, nem?

Ha lassan egy éve próbálkozik, meg jelzi hogy tetszek neki, mennyire lehetnek komolyak az érzései?


2013. szept. 29. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
te csak akkor veszed komolyan ha előcsapja a dákót?
2013. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már 1 éve próbálkozik akkor feltehetőleg komolyak.
2013. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első.. jaj, nagyon elhitted hogy vicces vagy.

Nem, képzeld.. én csak nem voltam még ilyen helyzetben, fogalmam sincs mit gondolhat ő, vagy mit érezhet, és az mennyire komoly.

2013. szept. 29. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
nem szántam viccnek, csak nem értem h mit csináljon szerencsétlen srác h te komolyan vedd
2013. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elég sok hülyített már, nagyon hasonló módon, nehezemre esik komolyan venni..
2013. szept. 29. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
b@zmeg, mindenki jön az ilyen sz@r kérdésekkel, mert nem tudnak önállóan gondolkodni b@zmeg
2013. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha már sok ilyen srác hülyitett ilyennel, akkor miért nem tudod mire vélni ezt???
2013. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért mert félek hogy ő is csak hülyítene.. :/ Érted?
2013. szept. 29. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartom valószínűnek, hogy bárki is egy évig vesződne azért, hogy egy párszor lefeküdjön veled, aztán dobjon.
2013. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!