Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nálam jó 7 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nálam jó 7 évvel idősebb srác egyszer csak megcsókol az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Eltöltöttünk egy nagyon kellemes délutánt együtt, majd késésben voltam már, és amikor indultam, akkor lekapott.

Nagyon tetszik a srác.


2012. dec. 10. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp jelent valamit, kortól függetlenül is. :)
2012. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődik, hogy a lenti szoba kiadó-e.
2012. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni ...
2012. dec. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"egyszer csak megcsókol az jelenthet valamit?"...b@zd meg női logika.
2012. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
azt hogy pedofil... nem hinném hogy nagyon több vagy 14-nél :D
2012. dec. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez így elég kevés információ. Mondhatnál többet rólatok. Kor, mennyire tartjátok a kapcsolatot, mióta ismeritek egymást stb..
2012. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb azt kérdezed, hogy az jelenthet valamit ha a farkát ledugta a torkomon?
2012. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jéézusom.

Lehet hogy tényleg én fogalmaztam érdekesen, vagy Ti nem vagytok normálisak.

Kb fél éve ismerem, mindig tetszett, csak külső tényezők miatt nem foglalkoztam vele.

A srác inkább az a fajta, aki kb minden nőt megkaphat, mert van egy fajta megnyerő stilusa, természete.

Nem 14 éves vagyok, 20.

Persze, tudom hogy mit jelent azt ha valaki megcsókol, tehát nem pont az lett volna alényeg, hanem hogy szerintetek ennek lehet-e folytatása is?

2012. dec. 10. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
nyilván lehet, de ha az a típus aki minden nőt megkaphat, mert megnyerő a stílusa... az nyilván nem fogja beérni csak veled.
2012. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!