Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti mennyit vártatok míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti mennyit vártatok míg végül egy olyan lány jött aki tényleg érdekel titeket?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és azzal küszködök hogy még nem volt egyetlen normális kapcsolatom se. Rengeteg randin voltam és ismerkedek lányokkal de annyira nem tudok velük ellenni. Nagy részük tucat és hobbijuk sincs nagyon. Nem azt mondom hogy mindenki ilyen csak ilyenekkel találkozom. Kezdem feladni a hitet hogy valaha találok olyan lányt akivel el vagyok rendesen. Ti is voltatok hasonló helyzetben?
2013. szept. 29. 22:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

mi jo dolga van valakinek...bőség van haver? Csunyulj meg, fogyj le pálcikára, esetleg pár centit vágass ki a sipcsontodból és akkor tuti nagyobb kihivás lesz a csajozás, és várhatóan nem fogod annyira unni mint most....



Mert nekem pl azon kell küszködni, hogy olyan csajt találjak, aki nem ocsmány, hanem már átlépi az átlag küszöböt és kellek neki. Na hát ilyen szököévente van.

2013. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
sokunk , de ami késik nem múlik , akkor találod meg igazán amikor nem is számitasz rá
2013. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
még mindig várok
2013. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
elsőnek: most itt nem az számít hogy minél jobban néz ki, mert ha dugtál eleget ráunsz ezekre is és valami komolyabbat akarsz, már az érettebb fiúk/férfiak
2013. szept. 29. 22:35
 5/23 anonim ***** válasza:

akkor dugsz eleget, ha elég jol nézel ki. Ha gázul nézel ki, akkor szüzen rohadsz meg vagy addig küszködöl mig néha-néha összejön egy-egy csaj, de a jobbféle csajokból ettől még szépen kimaradsz és ugyis csak utánuk fogsz ohajtozni.


szóval szerintem TE jodolgodban válogatsz már.

2013. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de az ember mindig többet akar, régen én sem néztem ki jól, és már komolyabbat akarok ez van, szerintem helyzetemben te is így látnád a dolgokat
2013. szept. 29. 22:38
 7/23 anonim ***** válasza:
mer tmondjuk aki nálad nem üti meg a lécet, annak csajnál meg én nem ütöm meg a lécet és igy tovább.
2013. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
na, csak nem azt mondod, hogy jobb külső = jobb csajok?
2013. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szóval tényleg eljön az idő, amikor komolyabbat akartok! ez csodálatos hír :) amikor végre nem a bulisribik, seggrázók és hasonlók kellenek :) egyébként ne aggódj, a lányok is ezt akarják, és a sokból majdcsak lesz valaki :) 18L
2013. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én csajozok már egy ideje, és én is kezdem megunni a lányokat, akik jönnek, csak mivel közbe nem javul a külsőm, ezért jobb csajok se jönnek, ugyhogy maradok a kinlodásba.


következmény: nem a nők a hibásak, csak te nem vagy elég jo pasi:D

2013. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!