Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik már többször vártatok...

Akik már többször vártatok babát, éreztetek valami különbséget a rosszullétek között? Ha igen, volt köze ahhoz, hogy fiú vagy lány babát vártatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem a fiamnál már a 6.héttől kegyetlen hányinger gyötört, majd leszakadt a mellem és görcsölt a hasam.

Most a lányomat mikor vártam, el se hittem h terhes vagyok, mert semmi tünetem nem volt!

2009. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én most a negyediket várom, és nem is tudom, melyikhez hasonlít ez leginkább. Mintha mindegyik egy hajszállal könnyebb lenne az előzőnél (mármint a hányingert illetően). Tapasztalt valaki ilyesmit?
2009. okt. 7. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a népi mondás, hogyha a nőben fütyi van, jól érzi magát.

Persze ezer ellenpéldát hallani.

Nálam bejött. Az első gyerekemnél a 20. hétig elég rosszul voltam, kislány lett. A másodiknál nem is éreztem, hogy terhes vagyok, kisfiú.

2009. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességem könnyen viseltem semmi bajom nem volt, se rosszullét semmi. A mostaninál kegyetlen hányingerem volt az elején, és az egész terhességet rosszul viseltem, ennek ellenére mindkettő kisfiú:)

39+2 km

2009. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 terhességből (2 fiú, 2 lány) csak a nagyobbik lányomnál volt enyhe hányingerem, de az is csak néhány fűszer szagától. A többieknél szerencsére nem is volt semmiféle "terhességi tünetem", csak az enyhe mellfeszülés. Unokahúgom meg végighányta az első 3 hónapot mindhárom babájával (2 lány és 1 fiú), még kórházba is kellet mennie miatta. Tehát én úgy gondolom, hogy a tünetek nem nagyon mutatják meg a baba nemét. Egyébként én amikor a 2. fiamat vártam (ő a 3. gyerek), végig reménykedtem benne, hogy kislány lesz, mert még a mozgása is olyan finom volt végig, mint a nővéréé..
2009. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy nem a baba nemétől függ, csak érdekel, másoknál hogy volt.
2009. okt. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!