Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem vagyok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem vagyok olyan mint általában a többiek?

Figyelt kérdés

Nem vonz, hogy elmenjek egy diszkóba.. barátnőm mindig mondja hogy milyen jó lenne, de valahogy nincs kedvem egy csomó ismeretlen közt ugrálni egy monoton, kattogó "zenére".. másfelől az sem izgat, hogy körülöttem mindenki piál, és szét van csúszva.

Fontosabb nekem egy baráti összejövetel, ahol csak dumálunk, hülyülünk..

van még olyan aki hasonlóan érez, mint én? :/

15/L



2013. szept. 29. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert más vagy
2013. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok, az egy dolog, de hosszú távon jobban jársz, ha minél több dolgot nézel meg, hogy megtudd, milyen. Akár a diszkóba menésre is vonatkozik ez.
2013. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legalább valaki.
2013. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok 16/L
2013. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Kismillió ugyan ilyen tinike van. Nyugodjá le.
2013. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretnék menni, de egyéb okok miatt nem megyek.
2013. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most érsz barackom.
2013. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert más környezetben nőttél fel. Ismerek mást is, aki ilyen, nincs ezzel semmi gond. Ne másokkal törődj, ha Neked így kényelmes.
2013. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, van! Én is ilyen vagyok (diszko nem de koncertre szoktam menni néha) és hidd el, van még pár ilyen ember. >< Komolyan aggódtál ez miatt? O.o =.=
2013. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*15/L Ucsó vok.
2013. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!