Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ha soha nem lehet barátnőm.Hiába próbálok ki tűnni valamivel a tömegből,nem megy.Nálam csúnyább pasiknak is van párjuk.Sajnos le küzdhetetlen akadályaim vannak.Ezeken egy no sem tudna elviselni.Sose nem fogom férfinak érezni magam.....Nekem csak a munka,meg a munka,meg a munka van.Minek????Családom leszarja,hogy napról napra rosszul vagyok.Nem veszik észre,hogy szeretetre vágyom.Olyan felé sodródok,ami úgy latom elkerülhetetlen.Csak annyi érdekelne,hogy van ami pótolhatja a szeretetet,szerelmet és a szexet?(legalább ideig óráig)

2013. szept. 30. 12:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül példálóztam Nick Vujiciccel... gazdag, igen...


De nem mindig volt az... ő is öngyilkos akart lenni, de nem adta fel!


Kezek, lábak nélkül elért valamit az életben! Akkor mire fel adjuk fel mi, egészségesek?


Nincs olyan, hogy leküzdhetetlen akadály!


Max olyan akadály, aminek leküzdésére lusta vagy... vagy pedig az elkeseredettségedtől nem látod a leküzdés lehetőségét!


Nem rinyálni kell, mint egy HP, hanem tenni érte!


Nincs semmi, ami az igazi szeretet pótolhatná...

Tarthatsz állatot, eljárhatsz prostihoz... az állat szeretet ad, a prosti által meglesz a szex, de ezektől nem leszel boldog!

2013. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ez egy ördögi kör. olyan nincs, hogy nem találsz magadnak megfelelőt. mindenki talál, hidd el. te viszont pont azért nem, mert egész nap csak otthon ülsz és ilyeneken rágódsz, mert feladtad. erőt kell venned magadon és csinálni. ha végképp nem nőt akarsz, akkor a sport jó, de találhatsz más hobbit is. tanulhatsz nyelvet, olvashatsz könyveket, megtanulhatsz játszani valami hangszeren. számtalan lehetőség van, csak ha ezekhez is így fogsz hozzáállni, akkor idővel ezeket is megunod és kudarcként fogod megélni. a hozzáállásodon kell változtatnod, ennyi az egész.
2013. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Rendben.Koszi nektek....Tudom mit fogok tenni.
2013. szept. 30. 12:54
 14/23 anonim ***** válasza:
Tuti tipp: vegyél egy kiskutyát és neveld fel. :) Nekem végtelenül sokat segített és mióta sétálni járok vele egy csomó érdekes emberrel megismerkedtem és sokkal jobban érzem magam, van mit csinálnom stb. :)
2013. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja és tudom hogy felelősséggel tartozom valakiért. :)
2013. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem csak olyan nők vannak ám, akiknek játszani kell a menő csávót.

Egyébként a sport jó ötlet, levezet mindenféle feszültséget, egészséges is, hasznos időtöltés.

Meg az állattartás is jó lehet, persze csak ha úgy érzed, hogy van benned elég erő (nem fizikailag) hogy egy életen át gondoskodj róla.

2013. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Van négy kutyám,mar régóta.Állatbarát vagyok,és faluban lakom....Kinek kell egy tanyasi fiú?Senkinek
2013. szept. 30. 14:03
 18/23 anonim ***** válasza:
14es vagyok. Én is falusi vagyok csak lány. :) Sajnos tényleg nagyon kevés normális fiatal van vidéken, ezzel egyetértek. De azért akad, ha keres az ember. ;)
2013. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
14es vagyok. Én is falusi vagyok csak lány. :) Sajnos tényleg nagyon kevés fiatal van "vidéken" vagyis egy kis faluban, ezzel egyetértek. De azért akad, ha keres az ember. ;)
2013. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Értelek :) De itt nálunk,a faluban nincsenek lányok :(.A varos meg nagyon messze van.Munkahelyemen megint nincsenek csajok.
2013. szept. 30. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!