Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a mai fiatalokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai fiatalokkal?

Figyelt kérdés
19 éves leszek a nyáron még sem vagyok sem eljegyezve pedig van 3 éve párkapcsolatom, nem vagyok terhes,nem húzgálnak a pasik egyik ágyból a másikba,nem iszok annyit hogy ne tudjam hol vagyok stb... hogy változott így meg a világ? Hogy lehet az hogy egy 11 éves gyereknek akkora szája van hogy nem fér be vele az ajtón? Meg ugye ez a szüzesség dolog is,hogy az a menő aki már nem szűz. Egyszerűen dühít ez a dolog és nem tudom felfogni hogy amit ezek a lányok és fiúk megengednek maguknak én sose mertem volna.... Csak én vagyok így ezzel?

2013. máj. 15. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt látják mindenhol, mégis mit tennének? A szüleiket meg nem érdekli, mert ha érdekelné nem lenne ez. Törődj bele, hogy nem mehet minden úgy, ahogy mi akarjuk.
2013. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
You are welcome.
2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

"amit ezek a lányok és fiúk megengednek maguknak én sose mertem volna"


És akkor mi van? Neked miért baj, hogy ők meg megengedik maguknak?

2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

24 éves vagyok, és ha megnyugtat, ez 8-10 évvel ezelőtt is ugyanúgy ment. De nem álszenteskedek...nekem is voltak ivászatos bulijaim, 1-2 kaland is becsúszott, de éltem/élek tartós, évekig tartó párkapcsolatban is. A titok nyitja az, hogy nem kell másokkal foglalkozni és kész. Én is voltam már olyan szórakozóhelyen, ahova bementem 20 évesen és mellettem sétálgattak a 12-13 évesek sörrel-cigivel a kezükben. Hát Istenem, mindenki a saját sorsának kovácsa...kár emiatt dühöngened, valószínű a te életedet ez semmiben sem fogja befolyásolni. Akkor meg?

24N

2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nevelés kérdése. Én 17 vagyok, ritkán de eljárok bulizni, normális életem van, nem cigizek, nem drogozok. Ok nélkül nem szólok be senkinek.:D
2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem midnenki lehet olyan értes személyiség mint, te vagy én :D


Ilyen világot élünk, ez jön a médiából a sok birka meg megy utána, mert az a trendi, menő stb stb. És hogy fogok rajtuk röhögni mikor betöltik a 30at:)

2013. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, majd megbánják. Ami engem lesokkolt ma, hogy a barátnőm bejelentette, hogy ő biszex, én ezt felsem fogom. Semmi bajom az ienekkel, na de 15 évesen? nemhiszem el, komolyan..
2013. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Te is csak azt a pár hangos gyökeret látod, aki olyan, mint a kérdésedben leírtad.
2013. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor mit szóljak én. 26 leszek nemsokára,de botrány,ahogy egyes tinik viselkednek.
2013. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, de szerintem is nevelés kérdése (mertem volna egyszer is lerészegedni, anyámék ki is dobtak volna otthonról, bár nem is vágytam rá sosem különösebben). Pluszban sokan úgy vannak vele, hogy ha a barátok csinálják, akkor én is; sok ilyen gyenge jellemet ismerek, akit bármire bele lehet csábítani, mert nem mer ellentmondani a barátainak, és azt mondani, hogy én ezt nem csinálom.
2013. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!