Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tenni a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tenni a szerelem ellen? Időpazarlás ez a mai világban?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló hogy az legalábbis józan ésszel felfogva, meg, hogy tapasztalni kéne ebben a korban, hiszen azt sem tudhatom hogy mi a jó nekem, ha nem tapasztaltam még mindenféle nővel.Viszont volt már pár nő az életemben úgy érzem ez más, csak rá tudok gondolni másra nem. Nagyon fájna ha vége lenne. De lehet hogy csak egy képzelgés így a szerelem és csak az önbizalomhiányom miatt érzem ezt. (de akkor ennyi erővel egy tapasztalatlan ember szerelme sem szerelem...)18/F

2013. szept. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
valahol el kell kezdeni.
2013. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez a szitu.. én nem tudok segíteni. :(
2013. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mit akarsz mondani a kérdésed alatt lévő kiírással. Sok féle érzelemmel közeledhetünk vonzó emberek felé, tényleg lehet csak szimpla vonzalom valami, fellángolás, szexuális löket vagy valóban szerelem. Az ilyen hirtelen belobbanó dolgokat inkább a vágy ösztönzi, ha szeretsz valakit az teljesen más; - az arról szól, hogy a tűzbe teszed érte a kezed, és nem fáj áldozatokat tenni a másikért, ismered minden mozdulatát, gondolatát... elég elvont dolog, meg is feledkezel önmagadról és az igényeidről. Ha kétségeid vannak, hogy elég jó vagy e a másiknak akkor az inkább nem is önbizalomhiány, mert attól te lehetsz még könnyed, hanem inkább nem hiszed el magadról, hogy megfelelő vagy egy másik ember számára, nem hiszel önmagadban. A kérdés már csak az, hogy miért? Ha a másik is szeret a hibáidat is imádni fogja.
2013. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha szeretem minek tennék érte inkább majd fájjon, de nem tudok mást tenni. Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 1. 05:49
 5/5 A kérdező kommentje:
vagyis minek tennék *ellene
2013. okt. 1. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!