Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne szeressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szeressem többé?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: Van egy fiú az osztályban, eleinte utáltam, aztán megismertem jobban és nagyon beleszerettem. Soha nem éreztem még ilyet! Még az elején megkérdeztem tőle, hogy szeret e engem amire azt válaszolta, hogy úgy szeret, mint barátot. Ettől függetlenül mindig odajön beszélgetni és szexel kapcsolatos megjegyzéseket tesz néha. Ha ránézek néha elkapjuk egymás pillantását és szemezünk. Néha viszont bunkó velem. A lényeg az, hogy én szeretném elfelejteni vagy csak szimplán barátként gondolni rá. Mit tudnék tenni?

2012. máj. 16. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
ez nagyon nehéz ügy :S egyébként egyáltalán nem biztos,hogy később még nem lesz köztetek semmi,kitudja..annyit tehetsz,hogy nem éled bele magad semmibe
2012. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!