Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én élek álomvilágban, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én élek álomvilágban, vagy rossz helyen keresek?

Figyelt kérdés

manapság olyan nagyon gyorsan mennek ezek a kapcsolatok.Találkozunk, első vagy második randin már meg akar csókolni. Minden olyan túl egyszerű. Én vagyok hülye, hogy így látom? A tempó önmagában nekem nem gyors, csak valahogy nem olyan mint amit anyukám mesélt. (amikor megismerkedtünk, és én olyan szerelmes voltam, stb...) Nekem eddig mindig csak már kapcsolatban sikerült beleszeretnem a másikba, előtte nem. Oké, még mindig jobb így, mintha egy buliban két hányás közt a jövendőbeli szerelmem karjaiban fetrengenék, de nekem ez akkoris olyan fura. (mondjuk szerintem ennél még netről ismerkedni is jobb.)

bocs ha zavaros lett, meg hosszú.


2011. febr. 28. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

változnak az idők..


ez van, el kell fogadni..



én meg mindjárt mek és leugrok a 10.ről..

2011. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
miért?:(
2011. febr. 28. 23:13
 3/17 anonim ***** válasza:

Énis ugyanígy vagyok ezzel:) Pont a minap fejtettem ki ezt a páromnak is:D

Mi hosszú ideig csak haverok voltunk, aztán egyre jobban lettünk, rengeteget lógtunk együtt, elég alaposan megimsertük egymást...Aztán nagy nehezen bevallottuk h ez már több:) És együtt vagyunk azóta.

Őszintén szólva én se értem, hogy lehet valakit mondjuk a 2. randin megcsókolni. Vagy nemtudom, de nálam egy csóknak annál sokkal nagyobb jelentősége van, hogy csakugy smároljak valakivel akit csak pár órája ismerek...

Valószínűleg túl érzékenyek vagyunk :D De én nem hiszem h ez baj. Az igaz hogy így sokkal nehezebb :D De én nem akarnék megváltozni akkor se ha lehetne.

2011. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért? Mert sajnos ez a világ már ROHAN. Minden és mindenki egyre gyorsabban akar dolgokat megcsinálni, megszerezni. Vegyünk csak egy példát, internet. Ma van egy bizonyos átlagos sebesség, ami átlagban mindenkinek elérhető, de mindenki gyorsabbat akar, ami be is fog következni, ahogy telnek az évek, de akkor már megint gyorsabb kellene. Hiszem, hogy hasonló folyamat zajlódik a párkapcsolatokban is, sajnos...
2011. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Pontosan így látom én is. Hozzáteszem, hogy nekem kb csak onnan van ismerkedési lehetőség. (szakmai fórumokról, ilyesmi. Chatelni nem szoktam, idegbajt kaptam annál a két alkalomnál is.:D Társkereső szintén kilőve, ugyanezért.)

2011. febr. 28. 23:25
 6/17 anonim ***** válasza:
milyen szakmaiak azok a fórumok?
2011. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
lovas fórumok, kutyás fórumok, vagy mondjuk gyógypedagógusoknak való fórumszerű valamik (ez a végzettségem), stb, stb
2011. febr. 28. 23:33
 8/17 A kérdező kommentje:

meg azért később is miylen dolog már ez.

"tudod kislányom, amikor apád elkezdett bökdösni engem facebookon..." vagy " amikor elkezdtünk fórumon levelezni..."

2011. febr. 28. 23:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Hová tűntek az igazi lányok?

Nem az hogy egy buliba az összes csaj részeg meg mindenkivel kavar...

Hiányoznak azok a lányok akikkel lehetett beszélgetni sétálni nevetni...

ma már kevés ilyen van.Hányszor Látsz egy fiút randira hívni egy lányt?

Vége a randizós időszaknak és ez rossz.Ne az legyen hogy összejössz valakivel már mikor találkoztok vagy a buliba részege megb... mert részeg vagy..Egy lányért küzdeni kell,és ki kell őt érdemelni.

Eltüntek az igazi pasik és csajok..:S♀♂ 18/F

2011. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én is ezt érzem sajnos. :( Meg aki komolyabb, azt nem akarja senki, mert "túl veszélyes"
2011. febr. 28. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!