Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmetlenül szakított, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmetlenül szakított, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A pasim szakítás után folyton azt hajtogatta, hogy kellenek a cuccai, jönne már érte. Én írtam neki, hogy hagyjon már békén ezzel, majd vissza adom, ha jobban leszek. Őszintén, nagyon ki voltam borulva, mert hirtelen szakított velem, aztán eljött és még elkezdett bunkózni is. Miközben ő szakított. Nem értem miért volt ilyen, de nagyon fáj. Később írta, hogy szeretné újra kezdeni, aztán mégsem, utána hogy de igen.
2013. okt. 1. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megzavarodott.
2013. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Manapság sokan esznek reggelire bolondgomba pörköltet.
2013. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
teen drama
2013. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos h veled van a gond, de néha mind a fiúk, mind a lányok sem veszik észre magukat. Nem lehet hogy már régóta zavarta valami veled kapcsolatban és utalgatott rá, de te nem vetted észre, aztán elege lett és szakított.
2013. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, hasonló helyzetben vagyok.

Szakítottam a barátnőmmel, mert önző és egoista volt, de azért még fáj és vannak fázisaim, amikor vissza szeretném őt kapni. De szerencsére tudok magamon uralkodni. Én is jeleztem a barátnőmnek, hogy mi nem tetszik, sőt direkt ki is mondtam, mégsem érdekelte. Így járt.

2013. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valami előzménye biztosan volt,ha jobban visszagondolsz.Ok nélkül nem szakít senki sem.

Ha jól megvoltatok,akkor viszont bekerült valaki más a képbe.

2013. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mindig ott volt az exe. olyat kommentelt egy képe alá, amit senki sem tűrne el, én csak szóltam neki megint hogy koptassa le, és felejtse el a múltat. ő azt választotta.
2013. okt. 1. 11:46
 8/11 A kérdező kommentje:
és annak mi értelme van, hogy engem bánt? engem állít be szarkavarónak, mert ezt mondta, de nem emlékszik rá, meg a többi durva dologra... csak arra, hogy lekiabáltam akkor amikor ezt mondta nekem. meg hogy már hetekkel korábban eltervezte, de azért még találkozott velem és eljátsszotta hogy szeret..
2013. okt. 1. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen formában volt ott mindig az exe és mit kommentelt?
2013. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hogy mennyire cuki, képe alá
2013. okt. 1. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!