Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha nem jön össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha nem jön össze a nővel a párkapcsolat, vagy tönkre megy, akkor miért a nőket kell csak hibáztatni?

Figyelt kérdés
Aki nem ilyen ne vegye magára. Én viszont tapasztaltam, hogy egyszerűen a nő lesz a rossz ha vége lesz a kapcsolatnak, és meg se fordul a férfiak fejében hogy esetleg nekik is benn volt a kezük a dologban. Főleg olyankor ha meg is csalta a csajt kapcsolat alatt.

2013. okt. 1. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez megint két emberen múlik, a gyengék hibáztatják csak a másikat...
2013. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig két emberen múlik!
2013. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oda-vissza igaz, ilyen az emberi természet. Már az óvodás is ráfogja a másikra, ha összetör egy játékot. Nem kell komplikálni, minden ember bemeséli magának, hogy nem az ő hibája, legyen szó bármiről.
2013. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nőt akkor szoktuk hibáztatni, ha mi jól éreztük magunkat egy kapcsolatban, nem is nagyon figyelmeztetett a párunk arra, hogy nehezményezné a viselkedésünket, aztán meg egyszer csak kirak minket.


Mondjuk férfi úgy is jól tudja érezni magát egy kapcsolatban, hogy mellette levő nő azt nem érzi harmonikusnak. Pl. eljár csajozni, kocsmázni, focizni, otthon elvárja hogy elé tegyék a kaját, tiszta legyen a lakás, ruhája frissen vasalt, és egy ideig ezt a nő csendesen tűri.

2013. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert túlnyomórészt a nők hülyesége miatt szokott végetérni (vagy el sem kezdődni) egy kapcsolat, azért.
2013. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem így van kérdező, ahogy látod. Mindenki mindig a másikat hibáztatja. Nem csak ebben alapvető emberi nyomorékság. Csak te úgy élheted meg, mivel ez harc. Ellenfelek vagytok. Amikor kidobott a barátnőm, én aláírtam, hogy én voltam a bré, de nem is volt könnyű megemésztenem. Ezt akarja az ember elkerülni és inkább szid bárkit, csak ne kelljen magával szembenézni, mert az hosszú és kellemetlen folyamat. Az ember esendő és szerencsétlen kis önző hús darab, ami tud enni, szaporodni és sz.rni. :) Minden más csak körítés hozzá.
2013. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!