Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is volt olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is volt olyan, hogy a legjobb haver/barátnő szart rátok miután szerelmes lett?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen helyzetbe? Ti mit csináltatok? Mert az én helyzetemben én már gyűlöletet érzek, régebben meg a legjobb barátnők voltunk.

2013. szept. 30. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, de rájuk hagytam, úgy se lehet mit kezdeni ezzel a szituációval; - veszekedni meg rossz viszonyt kialakítani nincs értelme, gondold csak át. Elvégre a legtöbb ember alapvető igénye, hogy tartozzon valakihez testileg, lelkileg, amit egy barát nem tud megadni. Ennek ellenére nekem is unszimpatikus viselkedés, és fordított helyzetben én nem hanyagolom a barátaim.
2013. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, bár ezzel pont bebizonyította, hogy nem volt érdemes a "legjobb barát" címre.
2013. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen volt. aztán persze miután kidobta a pasija, egyből elkezdett újra jópofizni. De nekem akkorra már volt barátom, úgyhogy én is leszartam, ugyanúgy ahogy annak idején ő engem. Csakhogy érezze a törődést :)
2013. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem is mondanám én se azt többet hogy legjobb, sőt már azt se hogy barátnő, hanem már csak egy ismerős. 3as válaszoló jól tetted :)
2013. szept. 30. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 ismerős helyzet. Bár az enyém annyival komplikáltabb, hogy én fiú vagyok, a (volt) legjobb barátom meg lány. Na, szemet vetett egy pasira, onnantól én teljes mértékben megszűntem létezni. Olyan szinten, hogy még iwiwen (akkor még az volt a menő) sem volt hajlandó közel egy éven át írni. Néha-néha párhetente 1-2 szót írt, aztán annyi.

Na, szakítottak, utána meg folytatta volna a barátságunkat, mint ha mi sem történt volna.

Aztán megmondtam, hogy ez nem egészen így megy. Talán haverok még lehetünk, de egy legjobb barát az nem olyan dolog, akit csak úgy egy évre félre lehet tenni.

2013. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze. Szerintem ez sok személlyel megtörtént már. Mondjuk én nem gyűlöltem meg, csak elhidegültem. Szépen fokozatosan eltávolodtunk. Néha még megölel, és mondja, hogy szeret, de nem igazán tudok mit kezdeni vele, úgyhogy csak csendben álldogálok tovább... De nem ő volt az egyetlen. Ez már több szimpla barátnőmnél is előfordult.

17/l

2013. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!