Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nyár végén szakítottunk az exemmel,azóta szingli vagyok.


Mostanság kezdtem el azon gondolkodni,hogy rossz egyedül,hiányzik egy társ,a szex,azonban a komoly

kapcsolathoz tartozó kötöttségek nem,szóval akarok

egy társat,de mellette szabad is akarok lenni.


Beregisztráltam egy társkereső oldalra ismerkedés céljából,azonban sok alkalmi kapcsolat,egy éjszakás

kaland ajánlatot kaptam,ami valamiért elszomorított,mert

volt már pár komoly kapcsolatom,és most már csak

a szexre lennék jó? (ez a kérdés játszódott le bennem)


Össze vagyok zavarodva,annyit tudok,hogy hiányzik

a szerelem érzéki oldala,de a kötöttség nem,mi

játszódhat le bennem szerintetek?


Válaszokat előre is köszönöm!


22/L


2013. okt. 1. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A két választás van pedig.Szexkapcsolat vagy párkapcsolat.Mivel nem akarsz kötöttségeket,így marad a szexkapcsolat.
2013. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nem jelenti azt hogy csak arra lennél jó.. egyszerűen csak olyanok találtak meg. írd ki az adatlapodra társkeresőn hogy csak komoly kapcsolatot keresel.
2013. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!