Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik a láthatáron -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik a láthatáron - ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

A páromnak volt egy egyetemi csoporttársa, akivel nagyon jóban voltak, tetszett is neki a lány, és ő is a lánynak, de volt barátja, így nem lett semmi.

Mi nem nagy szerelemmel jöttünk össze, hanem végiggondoltuk és tudtuk, hogy jó döntés, mert eléggé illünk egymáshoz.

Én közben beleszerettem. Ő viszont belém nem, és az utóbbi napokban elég furcsán viselkedett.

Hajnalban - szégyen, de ez van - belenézem a levelezésébe. Azt tudtam, hogy a lány nemrég szakított a barátjával, és meg is kereste a párom, hogy na most már randizhatnak. A párom akkor elutasította. De most randit beszéltek meg, bár még konkrét időpont nélkül.


Az a baj, hogy pontosan tudom, hogy a lány sokkal jobban illik a páromhoz, mint én. Emiatt tényleg komoly veszélyt jelent a kapcsolatunkra nézve, ha ő még mindig racionálisan dönt.

De én nem akarom, hogy ez legyen. Valahogy meg akarom előzni a dolgot. Mit tehetnék?

(szakítani nem akarok, csak ha tényleg menthetetlen a helyzet! inkább el szeretném érni, hogy belém szeressen ő is)


2012. dec. 27. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy pontosan tudom, hogy a lány sokkal jobban illik a páromhoz, mint én. "



Enged el ezt az embert, aki sosem volt a tiéd. Enged hogy boldog legyen.


"inkább el szeretném érni, hogy belém szeressen ő is)"


Ez nem fog megtörténni veled kapcsolatban-bármit is teszel.

Trükközhetsz ezerrel, de bukásod lesz.

2012. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"Emiatt tényleg komoly veszélyt jelent a kapcsolatunkra nézve, "


Te pontosan tudod, hogy ezt a lányt szereti, és nem téged.

Anyagiak miatt tönkretenni egy másik embert, és dafke ráerőltetni az akaratodat-az egy olyan cselekedet, ami nem marad válasz nélkül..

2012. dec. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Különösen, ha még közös gyermeketek sincs! De ha lenne is, aki menni akar, hiába tartanád vissza, véglegesen, örökre nem fogod tudni. Csak vita, veszekedés, átverések, stb. árán ideig-óráig, ezek pedig megkeserítik az életeteket.

Üljetek le, beszéljétek meg, és kulturált, normális módon zongorázzátok le a dolgokat.

Hidd el, neked is tartogat az élet valami ennél jobbat!

2012. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem szereti a lányt, csak tetszik neki. Mielőtt összekerültünk, engem is pont ugyanígy fűzött évekig. Csak mondjuk engem el is szakított az előző barátomtól, egy ötéves kapcsolatot hagytam ott miatta.


Akkor ezek szerint elképzelhetetlen, hogy belém szeressen? Én ahogy nézem az elmúlt időszakban, egyre jobban szeret, és ő maga is azt mondta, hogy nagyon szeret, bár szerinte nem szerelem még ez, de könnyen lehet belőle. Ez azért hihető, mert én is átestem rajta.


Arra gondoltam, hogy esetleg el kéne utaznunk vagy valami, hogy feldobjuk a kapcsolatunkat. De így karácsony után egyszerűen nem fog menni.

2012. dec. 27. 08:35
 5/21 anonim ***** válasza:

"Nem szereti a lányt, csak tetszik neki. "


Az írásod nem erről tanúskodik.

2012. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez a lány csettintett egyet és "párod" már ugrott is! Ez sok mindent elárul! Légy nagyvonalú,és hagyd,hogy boldog legyen,hisz csak arra várt,hogy a lány szabad legyen! Veled csak az idejét töltötte! Ne akard,hogy akarata ellenére veled legyen,annak úgysem lesz jó vége!
2012. dec. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De miért? Ezt nem értem. Ha engem is pont ugyanígy fűzött sokáig, nyilván a lánnyal párhuzamosan, akkor miért szeretné őt jobban?

Csak van egy olyan előnye velem szemben, hogy azonos a szakmájuk, nyilván közelebb áll egymáshoz az érdeklődésük. Illetve azt hiszem, okosabbnak tartja nálam.

Ennyit tényleg nem lehet áthidalni? Rengeteg munkám van ebben a kapcsolatban, és nem akarom feladni! Csak ha tényleg esélytelen, de erről egyelőre nem vagyok meggyőződve.

2012. dec. 27. 08:43
 8/21 A kérdező kommentje:

De minden lányt mindig fűzöget..

És amikor ez a lány szakított és randira hívta (szeptemberben), akkor nemet mondott neki. Nem tudom, mi változott azóta.

2012. dec. 27. 08:45
 9/21 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?


Szerelmet erőltetni nem lehet.Lehet hogy az a lány sem az igazi számára de hogy te nem vagy az abban biztos,ezért akarja kiprobálni hátha a másik lány élete párja.

2012. dec. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Te magad írtad,h a kapcsolatotok racionális döntésen alapult,és nem érzelmeken. Szerinted,ha jön valaki,aki iránt érez valamit,te nem fogsz repülni? Ha pedig állandóan fűzi a nőket,neked ilyen pasi kell?
2012. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!