Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MEgvan a 150 %-os csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgvan a 150 %-os csajozási TITOK?

Figyelt kérdés

ÉN elég béna vagyok, sosem láttam nőt testközelből és sosem volt senkim. Viszont az egyik legjobb barátom egy Casanova és 2 hónapnyi unszolás útáán végul elmondta, hohy hogyan tud minden buli után felvinni egy csajt és lefekudni vele.


Íme a TITOK:

Amikor bemegy a diszkóóba akkor egy barátjával megy, és mikor belép odamegy egy csomo emberhez és kezet fog veluk, köszön, ilyenekt mondd h jóó buli mi? A nőknek is mondja h érezzétek jól magatokat stb. Aztán már egy csomó lány őt nézi, és azt várják h odamenjen hozzájuik, de a barátom ehelyett a haverjával kezd el b**isan táncolni. Ez így elég gáz, de most jön a lényeg!

A barátom hobbiból pszichológus és valami frajdot olvas, és abba volt leirva azt mondta valami lábjegyzetbe, hogy a vonzalom úgy alakítható ki a legerősebben a nőknél, hogy amikor odamész és köszönsz nekik kifújod az egyik orrodon a levegőt és odacélzol a lányra. De ezt ő ne vegye észre, csak mintha vakarnád az orrod, az egyiket befogod és kifujod rá. Frajt szerint ilyenkor kijön a fermon és lányt "megbűvöli" ezt mondha a barátom. Azután ugye eémegy a lánytól és elkezdt bu*isan táncolni vele, de ilyenkor már mindneki őt akarja mert megbűvolte. ÉS a pszichológiája a dolognak, hogy a csajok ki vannak akadva, hogy egy sraccal tancol és nem veluk ezért letámadják, aztán hazaviszi akit akar.

Lányok, az a kérdésem, hogy ez komolyan bejön? Esetleg valakit szedtek így fel?

Sose volt barátnőm, nem járok diszkóba nem tudom hogy megy ez.Ez amódszer tényleg tuti? Teljesen el vagyok keseredve


22 /F


2013. okt. 1. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha a fikás kezedet belekened a lány hajába.
2013. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mivan ha frajt helyett takony jön ki?
2013. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gáz és nincs így!
2013. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Levakarni meg úgy lehet őket, hogy ha fingasz, mi? :D Az az ellenferomon.
2013. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
És ezt mind elhitted? :O
2013. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

-.-"


na idefigyelj:

titok:

kedves legyél

helyes legyél


18/L

2013. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 150%-os?

Akkor én megmondom neked az 1000%-ost...


LÉGY GAZDAG! Legyél kitömve lóvéval!


Figyeld meg,annyi csajod lesz, hogy még válogathatsz is...

2013. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Olvastál te "frajdot" ?
2013. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
az elmúlt félévben már megkérdezte itt ezt ugyanígy egy puhatestű
2013. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Na majd részegen egyszer kipróbálom, csak kifújom előtte az orrom:DD Úgyis szoktunk haverommal úgy ökörködni, hogy kézenfogva sétálunk az utcán meg ilyenek, amikor már van bennünk egy kis pia:D
2013. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!