Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MEgvan a 150 %-os csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgvan a 150 %-os csajozási TITOK?

Figyelt kérdés

ÉN elég béna vagyok, sosem láttam nőt testközelből és sosem volt senkim. Viszont az egyik legjobb barátom egy Casanova és 2 hónapnyi unszolás útáán végul elmondta, hohy hogyan tud minden buli után felvinni egy csajt és lefekudni vele.


Íme a TITOK:

Amikor bemegy a diszkóóba akkor egy barátjával megy, és mikor belép odamegy egy csomo emberhez és kezet fog veluk, köszön, ilyenekt mondd h jóó buli mi? A nőknek is mondja h érezzétek jól magatokat stb. Aztán már egy csomó lány őt nézi, és azt várják h odamenjen hozzájuik, de a barátom ehelyett a haverjával kezd el b**isan táncolni. Ez így elég gáz, de most jön a lényeg!

A barátom hobbiból pszichológus és valami frajdot olvas, és abba volt leirva azt mondta valami lábjegyzetbe, hogy a vonzalom úgy alakítható ki a legerősebben a nőknél, hogy amikor odamész és köszönsz nekik kifújod az egyik orrodon a levegőt és odacélzol a lányra. De ezt ő ne vegye észre, csak mintha vakarnád az orrod, az egyiket befogod és kifujod rá. Frajt szerint ilyenkor kijön a fermon és lányt "megbűvöli" ezt mondha a barátom. Azután ugye eémegy a lánytól és elkezdt bu*isan táncolni vele, de ilyenkor már mindneki őt akarja mert megbűvolte. ÉS a pszichológiája a dolognak, hogy a csajok ki vannak akadva, hogy egy sraccal tancol és nem veluk ezért letámadják, aztán hazaviszi akit akar.

Lányok, az a kérdésem, hogy ez komolyan bejön? Esetleg valakit szedtek így fel?

Sose volt barátnőm, nem járok diszkóba nem tudom hogy megy ez.Ez amódszer tényleg tuti? Teljesen el vagyok keseredve


22 /F


2013. okt. 1. 17:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen te ezt beveszed?! :D

Feromon az orrból? Ennyi erővel fordíts neki hátat, és hajolj előre, hogy megérezze a hereszagot! XD

2013. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Freud már csak ilyen idiótaságokat írt. :D


Kamu vagy, sehol nem írt ilyet. olvastam tőle eleget. :D

2013. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Te nem lehetsz 22 éves. Nem tudsz normálisan fogalmazni. Ki az a Frajt? Öcsém ha 22 évesen nem tudod leírni a nevét akkor nem lehetsz túlságosan művelt, sőt úgy néz ki, hogy a haverodon kívül még nem is hallottál róla... Azon kívül ez az orrfújás valami eszméletlen röhejes.
2013. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A feromont tudtommal a test bocsátja ki, dezodoros/parfümös elnyomás hiányában folyamatosan belélegzi az ember környezete, nem kell ehhez külön orrfújást játszani. Persze lehet, hogy "célozva" hatásosabb, de még ha be is találsz, egyáltalán nem biztos, hogy a te hormonális illatod ösztönszerűen vonzani fogja az adott csajt.
2013. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azok a pasik jönnek be, akik le tudják írni helyesen, hogy Freud.
2013. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Csak, ha előtte feromonos parfümöt szipuzott. :)
2013. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%

"kifújod az egyik orrodon a levegőt és odacélzol a lányr"

csak vigyázz, nehogy rosszul célozz és egy srácot találj el! meleget is féltékennyé lehet tenni egy ilyen tánccal, sőt... talán még jobban is xD

2013. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!