Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy fiú azt mondja egy lánynak ölelkezés-összebújás közben, hogy ". érzelmek kavalkádja. Az érzelmeket nem lehet elfojtani. "?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
búza
2013. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem búza.
2013. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiú ölelkezik lánnyal. Miért lenne búza?
2013. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, lehet hogy nem búza (egyébként az), lehet csak ilyen metroszexuális.
2013. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ölelkezik, vagy azért, mert vannak érzései?
2013. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem azért mert ölelkezik, nem is azért mert vannak érzelmei, hanem mert azokat ilyen fontos neki kifejezni, ráadásul igy ahogy fenn le van irva.

Ezt férfi utoljára valamelyik Sissi grófnős regényben mondta még valamikor 1850 tájékán, de az a férfi is csak egy fiktiv személy volt.

2013. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos bejön, de nekem ez már nyálas.
2013. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, így már értem.
2013. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!