Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is vágyna arra, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is vágyna arra, hogy csak ölelkezzen valakivel?

Figyelt kérdés
Iszonyúan belefáradtam a magányba, és hogy nincs senkim csak azért mert zárkózott vagyok és képtelen vagyok kapcsolatba lépni másokkal. Pedig amúgy rendes, értelmes, kedves, megértő, értékes fiú lennék, csak senkivel nem tudom megismertetni magam. Nagyon szeretnék egy lánnyal csak úgy ölelkezni, és beszélgetni közben, vagy csak együtt nyugodtan pihenni. Létezik olyan lány aki szintén erre vágyik?

2012. okt. 6. 01:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én...
2012. okt. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. okt. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
és één
2012. okt. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is ilyesmikre vágyom. F/21.
2012. okt. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen, de bizonyos igényeknek meg kell hogy felejen.

akármilyen kínzó a magány, nem ölelgetnék pl. egy büdös, fogatlan csövit csak mert szeretethiányom van

nekem nagyon szerelmesnek kell lennem ahhoz hogy valakitől bármilyen intimebb érintést elfogadjak (a váll-lapogatáson, meg a vállbökésen kívűl).

21/L

2012. okt. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nem. Csak hogy legyen ilyen válasz is.

Én arra vágyom, hogy olyant szexeljek egy csajjal, hogy belesajduljon a farkam is.


20f

2012. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

uugyanez.

merrefele laksz?

2012. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok :) Merre laksz?
2012. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is vágyom ilyenekre :)

21/L

2012. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Lassan pszichonak megyek... -_-

Gyerekek! Ki kell mozdulni! Ennyi! Ez van!

Ha nem mentek, még csak a lábatok visz, ha nem vagytok nyitottak, semmi nem történik. Ja, bocs, de igen... leereszkedik egy pók a plafonról...

A kérdés maga nagyon bájos: "Létezik olyan lány,aki szintén ere vágyik?" - igen, mert soha, senki, semmilyen problémával nincs egyedül a világon! A keret lehet más, de a lényeg egyforma. Ennyi!

Muszáj kimozdulnotok, főleg most, hogy hideg van, jön a rossz idő. A legtöbb ember igyekszik otthon lenni, vagy zárt, meleg helyen. Addig kell menni, amíg van lábatok!!! (sorry, ha nyers vagyok!)

2012. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!