Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanár-hallgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi tanár-hallgató "szerelem": ha megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom mi a következő lépés? (Leírást olvassátok el léci)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 23 éves egyetemista lány vagyok, már majdnem 2 éve bele vagyok zúgva az egyik tanáromba, aki alapból nem egy "jófej tanár", de velem feltűnően kedves és nem éppen úgy néz rám, ahogy a tanárok a diákjaikra szoktak.Rengeteg kétértelmű megjegyzést tesz, és már más is észre vette, hogy "flörtölünk".

Az egyetemi szabályzat (legalábbis a miénk) nem tiltja a kapcsolatot tanár-diák között, több ilyen pár is van nálunk, akik nyíltan vállalják, annyi a megkötés, hogy ilyenkor nem vizsgázhat az ember a párjánál. Nekem viszont amúgy sincs órám már vele és már nem is lesz. Ez mondjuk a kontaktot is eléggé megnehezíti vele, de mindig keresem az alkalmat, hogy beszélhessünk.

Kérdés: Hogyan adjam a tudtára, hogy engem nagyon érdekel és hogyan lépjünk ki az ártatlan flörtölésből? Mert a vonzalom és szimpátia megvan a részéről, de szerintem álmában sem gondolná, hogy az én részemről is, mivel elég "nyuszi" vagyok és általában nem is reagálok jól arra, ha ő bókol vagy tesz valami kétértelmű megjegyzést.

NAGYON KÖSZÖNÖM ANNAK, AKI SEGÍT!



2013. okt. 2. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a tanárod mennyi idős?
2013. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

ne legyél nyuszi!

ezzel rontottam én is el sok mindent. tök jó pasikat tudtam volna összeszedni, ha bátrabb vagyok.

Hajrá!

2013. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, ez Bp-i egyetem?
2013. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem simán hívd félre valamikor, és kérj tőle randit. Ha tényleg tetszel neki, belemegy, ha félreértelmezted a jeleket, és visszautasít, akkor sem lesz gáz, hiszen nincs vele több órád. Egyszer muszáj tisztázni a dolgokat.

(Amúgy nekem két barátnőm is van, akik egyetemi tanárjukkal jöttek össze, az egyikük már 4 éve lakik vele, a másik össze is házasodott a pasival, és fél éve született gyerekük.)

2013. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!


4. kommentelő: Nagyon jó hallani (olvasni), hogy van, akinek összejött és happy end lett a vége. Remélem, nálunk is hasonló lesz a helyzet. Az irodájában szoktunk kettesben beszélgetni, de én inkább azt várnám, hogy nyíltan ő hozzá fel a témát, én inkább csak rávezetni szeretném, vagy finoman tudatni vele, hogy részemről oké,de ő lépjen. Vagy a te barátnőid ezt hogy csinálták?


3. kommentelő: Igen, bp-i. De maradjuk ennyiben. :)


2. kommentelő: Igen, tudom, hogy ez a baj, mindig is ez volt a baj velem. De nem tudom, hogyan tudnám ezt leküzdeni. Én amolyan pirulós-zavarba jövős csaj vagyok.


1. kommentelő: Pontosan nem tudom, de szerintem ez nem is lényeges. Nyilván idősebb nálam, de nem vészesen, és engem nem zavar a korkülönbség, szerintem őt sem.

2013. okt. 2. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egyetemen tanítok, és nekem is volt már diákkal kapcsolatom. Okok, 29/N vagyok, szóval még nem olyan idős és így talán könnyebb. De nálam a diák kezdeményezett. Sokáig titkolni kellett, mert tanítottam, de kit érdekelnek a szabályok ha szerelmes vagy. Mint nő, csak azt tudom tanácsolni, hogy vágj bele és konkrétan hívd el valahova. Legalább tisztán látni fogod, hogy mi a helyzet. Na persze az sem lényegtelen, hogy van-e családja és csak egy kis munkahelyi flörtre vágyik/ott.

2013. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én tutira nem merem elhívni sehova. Meg mégiscsak ő a férfi és nekem az alapból sem jönne, hogy bárkit elhívjak randizni. Meg hát azt nem tudhatom, hogy csak kalandra vágyik-e vagy pedig kapcsolatra. Én az utóbbira, de annak reményében benne lennék az elsőben is. De nagyon köszi a biztatást! :)
2013. okt. 2. 17:16
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Akkor mi lenne, ha amikor legközelebb beszéltek, szóba hoznád, hogy hol leszel este. Mármint valami kávézóban, bárban vagy akárhol. Na persze ne egy hordával menj oda, csak 1-2 barátnőddel és ezt mondd is el neki. Hátha felbukkan.
2013. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as, csak azért kérdeztem, hátha tudok segíteni. Pl., hogy priviben elmondjam, nem véletlenül rám is a te tanárod kacsingat. Tudod, mi lányok fogjunk össze! ;)
2013. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3-as VAGYOK, bocsi. 9-es voltam. :)
2013. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!