Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Inkább lányok válaszára lennék kíváncsi mivel egy lányról van szó, hogy miért csinálja azt, hogy odafordul, odapillantgat, szemezünk meg ilyenek, amiről úgy tudom hogy a tetszés jelei. Máskor meg elnéz mellettem. Ez miért lehet? Pasik is írhatnak hátha történt már valakivel ugyanez.

2013. okt. 2. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszel neki. De szólj má hozzá, apukám, ne a sültgalambot várd!
2013. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és én akkor csinálom ezt,amikor már annyira tetszik a srác és zavarba jövök a jelenlététől.
2013. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
2-nél a pont:D
2013. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pbiker válasza:
100%

Én is szoktam lányokkal szemezgetni. Szerintem a tetszés jele. Mi mást nézne rajtad?

Ha szemezgetek, az a tetszés miatt van nálam is.

24/f

2013. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Eddig jó.Tovább kéne lépni!
2013. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Én akkor csinálok így mikor fel akarom kelteni a figyelmét. Máskor azé néz el melletted me pipa rád h még nem kérdezted meg járna e veled? Ha megis kérdezed ne SMS-be me azt hiszi szivatod és nem hiszi el. Személyesen érdemes megkérdezni.
2013. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Én ugyan ezt csináltam most meg azzal a sráccal,aki nagyon tetszik és csak azért,mert zavarba jövök tőle és nem akarom,hogy lássa rajtam,meg nem akarok elpirulni előtte.Ennyi az egész.De titkon persze arra várok,hogy ő lép majd felém.

2013. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!